Bayern – W. Brémy 5:2 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (kon.) | Hoffenheim – Frankfurt 0:0 (kon.)
Mohuč – Norimberk 2:0 (kon.) | Hertha – Braunschweig 2:0 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 2:2 (kon.)
Bayern Mnichov
5:2 (1:2)
Werder Brémy
Sobota 26.04.2014, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (17:41:54)

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které nakonec zvládl lépe mnichovský Bayern, který porazil Werder Brémy 5:2. První poločas zvládl lépe Werder, který vedl 2:1. Jenže ve druhém dějství na trávníku dominoval Bayern, který vstřelil čtyři branky a nakonec vyhrál zcela zaslouženě 5:2.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Ale z rohu nic nebylo a vypadá to, že další branky se už nedočkáme.

88
    Po sražené střele je tu rohový kop pro domácí.

87
    Domácí celek drží míč a v klidu kombinuje. Už se nikam nežene.

86
    Werder se po delší době vydal dopředu, ale akce hostů k ničemu nevedla. Utkání se už pouze dohrává.

85
    Werder střídá. Dohrál Hunt a zahraje si Kroos.

83
    Žlutou kartu uviděl hostující Caldirola.

82
    Nyní ale akci Bayernu ukončila nepřesná přihrávka a od své branky bude rozehrávat Wolf, který samozřejmě nikam nepospíchá.

81
    Stále se hraje na polovině Werderu, který už pouze brání a dopředu se vůbec nepouští.

80
    Další akce Bayernu skončila ofsajdem, ve kterém byl aktivní Arjen Robben. Mezitím se rozeběhla poslední desetiminutovka.

78
    Z tohoto rohu ale domácí celek nic nevytěžil. Bayern je však stále u míče a tlačí se dopředu.

77
    Rohový kop pro Bayern.

76
    Bayern naposledy střídá. Odešel Alaba a zahraje si Contento.

74
    Bayern právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné, protože ARJEN ROBBEN se okamžitě prosazuje. Nizozemský záložník si na velkém vápna míč navedl na levou nohou a poslal ho přesně k pravé tyči. Wolf se natahoval, ale byl bez šance.

74
    Bayern střídá. Odešel Dante a přišel Arjen Robben.

72
    Poprvé ve druhém poločase musel zasahovat Manuel Neuer, ale se střelou Junuzoviće z hranice velkého vápna si výborně poradil!

Jakub Kopřiva

Branky: 21. Ribéry (C. Pizarro), 53. C. Pizarro (T. Müller), 56. C. Pizarro (Alaba), 61. Schweinsteiger (Lahm), 74. Robben – 10. Gebre Selassie (Makiadi), 36. Hunt (Di Santo)

Karty:   39. T. Müller (BAY) – 83. Caldirola (BRM)

Bayern Mnichov: Neuer – Weiser (46. Lahm), J. Boateng, Dante (74. Robben), Alaba (76. Contento) – Götze, Martínez, T. Müller, Schweinsteiger (C), Ribéry – C. Pizarro.
    Náhradníci: Raeder – Lahm, Contento, Robben, Kroos, Mandžukić.

Werder Brémy: R. Wolf – Fritz (C), Prödl, Caldirola, García – Gebre Selassie, Makiadi (55. Ignjovski), Hunt (85. Kroos), Bargfrede, Junuzović – Di Santo (71. Elia).
    Náhradníci: Mielitz – Lukimya-Mulongoti, Zander, Elia, Ignjovski, Kroos, Petersen.

Rozhodčí: Winkmann – Salver, Ittrich