Olomouc B – Kroměříž 2:1 (kon.) | Slovácko B – Třebíč 1:0 (kon.) | Opava B – Hlučín 0:3 (kon.)
Zábřeh – Zlín B 4:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
4:0 (3:0)
FC Zlín B
Neděle 17.08.2014, 16:30 • Městský stadion, Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Dobrý den. Vítám vás u dnešného online přenosu z Městského stadionu v Zábřeze.
    V dnešním utkání 2.kola MSFL se proti sobě představí domácí SK Sulko Zábřeh a hostující rezervní tým druholigového FC Fastav Zlín.

Něco o SK Sulko Zábřeh

Poslední zápas MSFL

V posledním zápase MSFL, tedy v 1.kole úvítal Zábřeh rezervní tým druholigové SFC Opava.
    18.minuta... 0:1 Gebauer
    24.minuta... 1:1 Komenda
    47.minuta... 2:1 Krčmařík
    57.minuta... 3:1 Kovář

2.kolo Poháru FAČR

V posledním zápase přivítal na své půdě Zábřeh druholigovou MFK OKD Karvinou. Tento duel byl v prvním poločase vyrovnaný a tak skončil 0:0.
    Do druhého poločasu hosté vystřídali a jejich hra se změnila a skóre se měnilo.
    51.minuta... 0:1 Kurušta
    88.minuta... 0:2 Puchel
    I když zápas skončil 0:2 pro Karvinou tak to byl nesmírně vyrovnaný zápas, což taky dokazuje DRŽENÍ MÍČE(%) 50:50.

Něco o FC Fastav Zlín B

V prvním ligovém utkání přivítal Zlín na své půdě Orlovou-Lutyni.
    Tento zápas nenabídl moc branek, ale přesto se jednou skóre změnilo....
    73.minuta... 1:0 Hradil

-29
    Hráči obou mužstev se již rozcvičují na hrací ploše. Dnešní zápas bude doprovázet tak jako po celý den mraky a zatažené nebe.

-10

FK Sulko Zábřeh: Šustr – Čep(C), Rajnoha, Krčmařík, Binar, Pyclík, Kyselý, Pospíšil, Komenda, Swiech, Bačík
    Trenér: Jiří Balcárek
    Náhradníci: Kamisch – Kovář, Vaník, Kapl, Nýdecký, Kotůlek

FC Fastav Zlín B: Adamuška -Zavadil, Pavlíček, Višněvský, Holík, Chwaszcz, Hlobil(C), Kopečný, Koller, Hradil, Nehoda
    Trenér: Jan Somberg
    Náhradníci: Švec – Elšík, Chuchma, Blanař, Heger

Rozhodčí: Vostrejž – Kubica, Horák.

-8
    Hráči obou mužstev odešli do kabin, aby se připravili k zápasu.

-3
    Tribuny se i za nepříjemného počasí pomalu, ale jistě zaplňují.

-1
    Hlavní rozhodčí Vostrejž přivedl obě mužstva na hrací plochu a za malý okamžik začne dnešní utkání. Domácí budou hrát v tradiční modré kombinaci a hosté v bílé kombinaci.

1

1
    Do první akce se hned v prvních vteřinách hnali domácí. Na centrovaný míč si naběhl Bačík, který hlavičkou poslal míč mimo branku.

2
    Zábřeh právě vstřelil branku!
    Bačík vybojoval míč v malém vápně u brankové čáry, poslal míč na šestnáctku Pospíšilovi, který z první poslal centr přesně na hlavu TOMÁŠE KOMENDY, jenžumístil míč pod tělem padajícího brankáře Adamušky.

6
    Martin Šustr včasným vyběhnutím proti soupeřovi zabránil vyrovnání.

9
    Samostatný průnik Pospíšila vyřešil brankář Adamuška odvážným skokem pod nohy.

11
    Faul domácího celku.

13
    Faul hostí.

15
    Domácí udělali znovu zmatek v pokutovém území hostí a hosté museli na několikrát míč odkopnout do bezpečí.

17
    Koller dostal žlutou kartu za faul na domácího hráče.

18
    Swiech svým důrazem zabránil hostům založit útočnou akci.

20
    Rohový kop domácích....

23
    Špatně zahranou "malou domů" hostů vystihl TOMÁŠ KOMENDA, který se následně zbavil dalšího obránce a jeho přihrávku před branku si srazil jeden z hostujících obránců do vlastní sítě. Stav utkání 2:0

25
    Z blízké vzdálenosti pálil zcela volný Kopečný mimo branku domácích.

26
    Další centr hostí před branku zlikvidoval Šustr.

29
    Domácí zahrávali rohový kop, centrovaný míč odhlavičkovala obrana Zlína k volnému BINAROVI, který poslal míč do sítě hostí.

32
    Odpískaný ofsajd Krčmaříka, který si nabíhal čistě.

34
    Domácím fans se dnešní utkání prozatím velmi líbí a užívají si ho.

36
    Záchraná brzda domácího obrance za cenu faulu.

36
    Rohový kop hostujícího celku ze Zlína.

36
    Odvrácen do bezpečí.

37
    Krčmařík vybojoval rohový kop pro Zábřeh.

39
    Faul Zábřeha.

40
    Žlutou kartu dostává Chwaszcz (FC Fastav Zlín B).

41
    Rajnoha vyslal míč do zámezí. Rohový kop hostí.

42
    Centrováný míč od rohového praporku si ze vzduchu stáhl Šustr.

43
    Kopečný po úniku vyslal míč mimo Šustrovu branku.

45
    Hostující Zavadil nacentroval míč před branku domácích, ale Koller míč netrefil.

45

První poločas skončil po 45.minutách 3:0. Dvakrát se trefil Komenda a jednou Binar.

46
    První střídání utkání a hostí. Odešel Chwaszcz a nahradil jej Elšík.

48
    Na centr od rohového praporku si vyskočil Čep, který hlavičkou poslal míč nad branku hostí.

49
    Faul domácích. Držení.

50
    Nehoda z pětadvaceti metrů vyslal tvrdou střelu těsně vedle branky domácích.

54
    Hosté zatlačili domácí před jejich branku, ale domácí obrana stihla hosty obrat o míč dříve, než by přišlo nebezpečí.

Rohový kop Zábřeha.

55
    Ofsajd domácích.

56
    Odpískána ruka hráče hostí.

58
    Střela Rajnohy vylétla nad branku hostí.

59
    Čep uvolnil skvělým centrem Pyclíka, který vyslal míč těsně nad branku hostí.

59

60
    Šustr vyboxoval míč na rohový kop.

60
    Faul hostí.

60
    Domácí střídají. Odešel Rajnoha a nahradil jej Nýdecký.

62
    Druhé střídání hostí. Odešel Hradil a přišel Chuchma

64
    Dnešní utkání sleduje 360 diváků.

65
    Pospíšil si naběhl na centr Bačíka, ale hlavou vyslal míč nad branku hostí.

66
    Hosté se dostali do proti útoku a Čep pohotovým skluzem zabránil nebezpečí.

67
    Ofsajd hostí.

73
    Pyclík uvolnil Bačíka, který byl zcela volný a šel sám proti brankářovi, ale čekal tak dlouho na střelu až vystřelil pouze do padajícího Adamušky.

74
    Rohový kop domácích.

75
    Domácí jdou do vedení 4:0. Binar nacentroval míč před branku, kde nůžkami nepřesně střílel poprvé Kyselý a vzápětí na to TOMÁŠ KOMENDA taktéž nůžkami uklidil míč do branky hostí.

77
    Střídání hostí i domácích.
    U hostí odešel Nehoda a přišel Blanař.
    U domácích odešel Pospíšil a nahradil jej Kotůlek.

78
    Kopečný se probil středem vápna a jeho technickou střelu bravurně vystihl Šustr.

80
    Další souboj Kopečný vs. Šustr a domácí brankář znovu vychytal Kopečného střelu.

82
    Střídání domácích. Odešel Pyclík a nahradil jej Vaník.

86
    Domácí chtějí "bůra" a Krčmařík od toho nebyl daleko. Jeho střela šla těsně vedle tyčky hostí.

87
    Rohový kop hostí.

87
    Šustr centrovaný míč před branku zneškodnil.

88
    Bačík vypálil na branku Adamuška jeho střelu vyrazil mezi nohy Kotůlka.

89

90

Je tu konec. Dnešní utkání domácí vyhráli 4:0, a to brankami Komendy a Binara. Zápas měl zajímavý první i druhý poločas a domácí fotbalisté si teď užívají děkovačku s diváky.

Střely celkem: 16:4
    Střely na branku: 5:2
    Střely mimo branku: 11:2
    Rohové kopy: 5:7