Meteor – Union 2013 1:1 (4:5 po pen.) | Vyšehrad – Králův Dvůr 1:5 (kon.) | Čáslav – Převýšov 2:0 (kon.)
Štěchovice – Zápy 4:0 (kon.) | Benešov – Admira Praha 1:2 (kon.) | Louňovice – Chrudim 2:0 (kon.)
TJ Štěchovice
4:0 (1:0)
SK Zápy
Neděle 17.08.2014, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Česká fotbalová liga

Pro dnešek je to z oslavujících Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a u dalších onlinů ze Štěchovic SPORTU ZDAR! (19:00:19)

Ve třetím kole čeká Štěchovice venkovní zápas v Domažlicích. Dalším domácím zápasem bude souboj proti Královu Dvoru, který je v plánu na poslední prázdninový den, tedy 31.8. od 17:00.

Druhý poločas je u konce a Štěchovice vítězí. Druhý poločas byl jednoznačný pro domácí kteří dali tři góly. Nejprve se prosadil Prosek, po chybě Rodingera zvýšil Busta a poslední gól vstřelil famózně Pavlík. Hosté ve druhém poločase neměli nárok a vůbec neohrozili Sňozíka.

90+1

90
    Poslední vteřiny dnešního utkání, Štěchovice si připisují tři body!

89
    Po rohovém kopu zakončoval Busta ale nyní byl Rodinger pozorný.

88
    Páté střídání domácích: Odešel Lukáš Jakobovský a nastoupil Michal Soukup.

87
    Říha si obešel obránce a byl sám před Rodingerem, který ho vychytal!

87
    Po rohu se k zakončení nedostal Duben.

86
    Ani jedna z posledních standardek se hostům nepovedla.

85
    Jiroušek nachytán v ofsajdu, být o něco více vzadu, mohl i třeba jít sám na gólmana.

85
    Jakobovský neriskoval a poslal balon ke Sňozíkovi.

83
    Jiroušek vybojoval balon pro Říhu který ho cpal dále, hosté ale pozorně vybojovali balon zpět.

81
    Samotné utkání se jen dohrává, domácí fanoušci chtějí pátý gól v síti Rodingera.

81
    Hosté sice útočí ale velmi pozorný Sňozík jim nedává šanci.

80
    Dnešní utkání sleduje 250 diváků!

78
    Čtvrté střídání domácích: Odešel Václav Laušman a nastoupil Radek Jiroušek.

78
    Páté střídání hostí: Odešel Vladimír Bálek a nastupuje Jan Novotný.

75
    Třetí střídání domácích: Odešel Stanislav Hřebeček a nastoupil Martin Říha.

75
    Čtvrté střídání hostí: Odešel Jan Jelínek a nastoupil Tomáš Kavka.

73
    Také Hřebeček se pokusil, jeho střela šla do náručí Rodingera.

72
    Zápy nyní kazí standardku, Snop poslal balon vysoko nad bránu. Zklamaní na hostech je zřetelné.
    Tomáš PAVLÍK - 4:0

70
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    Tak tohle byla parádička jak se patří!!! TOMÁŠ PAVLÍK s balonem prošel od půlky až do vápna přes několik hráčů a zakončuje za bezmocného Rodingera. Tohle byl dokonalý gól – 4:0!

69
    Druhý poločas se hostům opravdu moc nevede, zatím jsme neviděli ani jedno ohrožení Sňozíka.
    Filip BUSTA - 3:0

68
    Obrovská chyba Rodingera! Střela FILIPA BUSTY nebyla razantní ale gólman hostí balon nechal projí do sítě – 3:0!

67
    Druhé střídání domácích Odešel Ivan Pánek a nastoupil Jakub Cienciala.

65
    Baubínovi se ani na dva pokusy nepovedlo poslat balon do vápna, hosté se následně v protiútoku neprosazují.

64
    Zatím ve druhém poločase není velké tempo, Štěchovice si svůj náskok pohodlně brání a snaží se stále útočit.

62
    Třetí střídání hostů: Odešel Jan Petržíka a nastoupil Marin Glasnovič.

61
    Druhé střídání hostů: Odešel Miroslav Doležal a nastoupil David Snop.

60
    Centr snášející se do vápna zpracoval pro Sňozíka Baubín na prsou.

58
    Nápor se ale hostům nepovedl využít, Sňozík nemusel zasahovat.

58
    Tečovaná rána Hakla, bude se kopat roh.
    Jan PROSEK - 2:0

56
    Ale přeci jen se JAN PROSEK prosazuje! Hned z další šance poslal po zemi ránu k tyči a pojišťuje vedení Štěchovic – 2:0!

55
    Po centru Hřebečka byl ve vápně stažen Prosek, rozhodčí penaltu nepíská.

54
    Chrobák chtěl alespoň vytvořit roh, domácí obránci ho zahnali do úzkých a vykopávat bude Sňozík.

53
    Pěkná kombinace Jakobovského s Hřebečkem, první jmenovaný ale stál v ofsajdu.

52
    Teď měl na hlavě gól Busta, který poslal hlavou balon jen pár centimetrů od brány!

51
    Hosté chodí do soubojů o něco tvrději, faul nyní odpískán P. Pavlíkovi.

48
    Doležal byl faulován Laušmanem, ale ten si v souboji nepočínal tak agresivně jak ukazoval faulovaný.

47
    Domácí publikum moc nepotěšil neodpískaný faul na Pavlíka, který byl faulován evidentně.

46
    První střídání domácích: Odešel Daniel Hudec a nastoupil Tomáš Pavlík.

46

Druhý poločas startuje přibližně v 18:02.

První půle je u svého konce a do kabin jdou veselejší domácí fotbalisté. První poločas přinesl vyrovnaný průběh ale o něco více ze hry měli domácí, kteří měli více šancí ke vstřelení gólu. O rozdílovou branku se zasloužil kapitán Müller, který doklepl balon do brány.

45+1

45
    První střídání hostí: Odešel Václav Svoboda a nastoupil Marek Chrobák.

44
    Osamocený Jelínek se snažil probít do střely na Sňozíka, to se mu ale v obležení nepovedlo.

42
    Pánek zatím bude pokračovat ve hře, zda do druhého poločasu vystřídá Říha, o tom můžeme zatím jen spekulovat.

40
    I v desíti bez Pánka ale domácí útočí jako v plném počtu, nechybělo moc a zakončoval Prosek z malého vápna.

40
    V prvním poločase obdržel žlutou kartu Jan Petržílka. Čas upřesníme

39
    Další velká šance Štěchovic, Pánek byl možná faulován ale dokázal zakončit v pádu. Rodinger s touto střelou neměl problém.

38
    Vstřelený gól pomohl atraktivitě zápasu, nyní jsme mohli vidět situaci kdy se k exekuci hrnuli hned tři hráči hostí.
    Viktor MÜLLER - 1:0

36
    Ke standardce se postavil Hřebeček a stočil balon k tyči odkud přišla teč a balon šel na hlavu VIKTORA MÜLLERA a ten balon doklepl mezi tři tyče – 1:0!

32
    Střela kapitána Kovaříka byla tvrdá ale šla mimo bránu.

31
    Také rohový kop se moc nevyvedl, střela Jakobovského z dálky neměla přesnost.

30
    Teď ale přišla velmi špatně rozehrané standardka nakrátko, Hřebeček rozehrál špatně na Baubína který se k balonu nedostal.

28
    Po pěkně zahraném rohu se k zakončení hlavou dostal Prosek, Rodinger u tyče pozorný.

27
    Hudec vyhrál sprinterský souboj ale jeho přihrávka šla mimo spoluhráče.

25
    Chytrá pasáž z pohledu Štěchovic, hosté se v útoku vůbec neprosadili vlivem dobře organizovaných obránců.

23
    Další slibná situace pro domácí, Laušman zavedl balon až k rohovému praporku a centroval na Proska, tomu se ale střela moc nepovedla.

22
    Pánek mohl nečekaně poslat do útoku svého spoluhráče, zřejmě překvapen situací ale o balon přišel.

20
    Po tvrdém faulu Petržílky na Hudce se ke standardce postavil Hřebeček a pokoušel se o přímou střelu kterou bez problémů chytil Rodinger.

19
    Standardku pro Zápy rozehrával Svoboda, ale balon letěl v poklidu do rukavic Sňozíka.

18
    Rohový kop Hřebečka hostující obrana odvrátila, poté Jakobovský balon spíše zakopl.

17
    Zřejmě za úmyslné bránění ve hře dostává Václav Laušman žlutou kartu.

16
    Na opačné straně nepřesně vystřelil Bálek.

15
    Štěchovičtí znovu zaútočili, po centru Baubína se ale k zakončení nedostal Laušman a následný dalekonosný centr Jakobovského šel zřejmě na někoho v ofsajdovém postavení.

13
    Sám faulovaný zahrával standardku, ale nastřelil pouze zeď.

12
    Po faulu na Kalivodu budou hosté zahrávat standardku z velmi nebezpečné pozice.

11
    Po malém zaváhání domácích šel balon přímo na kopačky Bálka, který ihned poslal balon do vápna, tam ale nepřišlo žádné větší nebezpečí.

9
    P. Pavlík se snažil centrovat do vápna ale nepochodil. O chvilku později se hlavou snažil zakončit Prosek ale z takové vzdálenosti ani netrefil bránu.

7
    Doležal si ve vápně počkal na Hřebečkův centr, hosté ale místo rychlého protiútoku přišli stejně rychle o balon.

6
    Chvilka nebezpečí před Sňozíkem když vápnem proletěl Jelínkův centr, domácí jsou již zpět u balonu.

5
    Jelínek zkoušel své fotbalová moudra proti Novákovi a uspěl, následně šel do plných a přes další obránce neměl šanci projít.

3
    Po rohovém kopu se domácí neprosadili, ale na půlce vybojoval balon Baubín a po chvilce čekání na spoluhráče také rozehrál k vápnu, tam už se ale hosté ubránili.

1
    Hned v prvních vteřinách zahrozil Jelínek ale na Sňozíka nevyzrál, z opačné strany se přiřítil Prosek a Rodinger vyráží na roh.

1

-40
    Na hřišti nastává finální příprava k zápasu, hráči obou celků jsou již na hřišti a rozděleni do skupinek.

-68
    Příjemné fotbalové odpoledne již ze Štěchovic, do začátku utkání zbývá ještě několik minut, ale již je nám známa sestava domácího celku ve kterém bude jedna citelná změna, v Jílovišti se zranil Švejda (dnes zůstane na lavičce) a na jeho postu dnes nastoupí Baubín.

V minulé sezoně se ve vzájemném zápase nenašel vítěz, oba duely skončily 2:2. Pokud takto skončí utkání i dnes, budeme sledovat penalty o bonusový bod navíc.

TJ FK Štěchovice // 11. místo – 1 body

Domácí Štěchovice dnes poprvé nastupují před domácím publikem na které čeká spoustu změn. Brankáři a obrana zůstala při starém, ale v záloze a útoku došlo k mnoha odchodům – odešli bratři Kodrové (Z), Jelínek (Z), Šindelář (Z), Krejčí (Ú), Pospíšil (Ú).

Do klubu naopak přišli velmi zajímaví hráči. V záloze budou nyní působit Lukáš Jakobovský z Varnsdorfu a talentovaný mládežnický reprezentant ze Slavie, Honza Prosek. Dalším hráčem do zálohy je Martin Říha.

Útok doznal kompletních změn, v základní sestavě by měl nastupovat především Ivan Pánek (střelec téměř 20ti gólů za Aritmu v divizi 2013/14) a Václav Laušman z Libuše. Třetím do party je Radek Jiroušek, příchozí z Kunic.

V posledním zápase si Štěchovice naostro vyzkoušeli pokutové kopy. Po remíze 0:0 vyhrála Admira 4:3 na penalty i díky neproměněné penalty Radka Sňozíka, známého střelce z první ligy.

SK Zápy // 6. místo – 3 body

Středočeské Zápy ležící jen pár kilometrů od Prahy jsou Štěchovicím podobné už na první pohled domácí sadou dresů, tu mají oba celky podobnou. Do Záp přes léto zamířilo několik velmi dobrých hráčů, kteří pozvedli úroveň klubu (Petr Pavlík, Jan Novotný, Vladimír Bálek či David Snop).

Mimo nových posil v Zápech působí další velká jména (Dominik Rodinger, David Kalivoda).

V minulém zápase si Zápy doma poradili s Chomutovem, který zde celkem jasně padl. Na výhře 3:0 se podíleli Bálek (19'), Pavlík (22') a Kalivoda (59').

Vítám Vás u online přenosu ze druhého kola ČFL, ve kterém se domácí Štěchovice poprvé v této sezoně představí na domácí půdě. Do Štěchovic dnes míří přes léto posílený tým ze Záp. Utkání startuje v 17:00.