CSKA Moskva – Spartak 0:1 (kon.) | Arsenal Tula – Dynamo 1:2 (kon.) | Kazaň – Lok. Moskva 1:1 (kon.)
Rostov – FK Krasnodar 0:2 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:1 (1:1)
FK Lokomotiv Moskva
Neděle 17.08.2014, 16:30 • Kazaň Arena, Kazaň, kapacita: 45 105 diváků • Ruská Premier Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Vítejte u onlajn přenosu utkání čtvrtého kola ruské Premier Ligy, v němž domácí RUBIN KAZAŇ přivítá LOKOMOTIV MOSKVU. Utkání se odehraje v Kazaň Aréně v Kazani a provede jím trojice ruských rozhodčích, hlavní Michajl Vilkov a asistenti Dančenko s Veretěškinem.

Favoritem utkání by měli být hosté, kteří zatím v novém ročníku ruské nejvyšší soutěže ještě neprohráli a s bilancí dvou výher a jedné remízy jsou aktuálně na třetím místě tabulky. Domácí Rubin se již "oklepal" z úvodní těžké porážky 0:4 se Spartakem Moskva a v dalších dvou zápasech na hřištích soupeřů dokázal uhrát dvě remízy!
    Impozantní Kazaň Aréna! Na "plášti" má tato aréna největší obrazovku v Evropě, která je široká 150 metrů. Je to samozřejmě jeden ze stadionů pro MS (dokončený o něco dříve, než letos v Brazílii) a zajímavý je i to, že je postaven v bažinaté oblasti, která

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Kuzmin, Kvěrkvelija, Navas, Nabiullin – Ozdojev, Mogilevec – Georgiev, Karadeniz, Kanunnikov – Portnjagin.
    Náhradníci: Nestěrenko, Filcov – Burlak, Getigežev, Kambolov, Kisljak, Wakaso, Eduardo, Azmoun, Djadjun, Livaja, Děvič.

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Šiškin, Michalik, Pejčinović, Ďurica – Denisov, Samedov – Tarasov, Alexej Mirančuk, Maicon – Pavljučenko.
    Náhradníci: Lobancev, Abajev – Makarov, Serašchov, Kasajev, Fernandes, Tigorev, Anton Mirančuk, Tkačjov, Niasse, N'Doye.

Rozhodčí: Vilkov – Dančenko, Veretěškin.

Impozantní Kazaň Aréna vítá fanoušky na dnešním ligovém utkání.

"Slávu" máme za sebou, utkání za malý okamžik začne.

1

2
    Zatím míč převážně ve středu hřiště.

4
    Hosté budou vhazovat z levé strany, skoro ve středu hřiště.

5
    Hosté s míčem na polovině Rubinu, ale celá akce končí nepřesnou přihrávkou.

6
    Registrujeme první střelu na branku, kterou si připisují hosté, střelu Pavljuščenka však Ryžikov v pohodě chytá.

8
    Velmi dobrý centr do vápna Lokomovitu, tam ale Mogilevec těsně nedosáhl!

9
    Domácí získávají míč po faulu hostů ve středu hřiště.

10
    Volný kop hostů, z levé strany, na polovině Rubinu.

11
    Ale Maicon se nakonec ke střele zpoza vápna nedostal, míč míří na polovinu Lokomotivu.

12
    Hosté mají mírnou převahu v úvodu zápasu, domácí se těžko dostávají přes půlící čáru.

13
    Útočným faulem končí snaha Lokomotivu na polovině Rubinu.

14
    Rohový kop pro Rubin, domácí rozehrají z levé strany.

15
    Domácí se však z rohového kopu neprosazují, odkop od branky Lokomotivu.

17
    Další rohový kop domácích, znovu z levé strany.

18
    Míč směřuje do vápna, kde si pro míč "došel" Guilherme.
    Dnes první utkání v nové Kazaň Aréně, v Tatarstánu!

20
    Diváci v zaplněné Kazaň Aréně ženou své hráče dopředu, ale zatím to příliš nejde, Lokomotiv je silný soupeř.

21
    Hosté napadají rozehrávku ve třech hráčích a notně tak ztěžují obráncům Rubinu kombinaci.

23
    Michalik faulován na polovině Lokomotivu, tím celá akce Rubinu končí.

25
    Fotbal zatím spíše průměrný, zatím pouze jedna střela mířila na jednu z branek, a to na tu domácí.

26
    Kuzmin centruje z pravé strany do vápna Lokomotivu, ale nepřesně.

26
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Z protiútoku se prosazují hosté, vůbec první gól v Kazaň Aréně dává ALEXEJ MIRANČUK, který si dokázal zpracovat jedním dotykem centr Michalika z pravé strany a velmi povedeně překonává vyběhnuvšího gólmana Ryžikova.
    Alexej MIRANČUK - 0 : 1

28
    Hra se opět přesouvá na polovinu Rubinu, hosté získávají převahu po vstřeleném prvním gólu.

29
    Byla nařízena penalta ve prospěch Rubinu po diskutabilním zákroku bránícího Pejčinoviće.
    Penaltový zákrok?

30
    Velké diskuze v pokutovém území Lokomotivu, sudí změnil rozhodnutí po konzultaci s brankovým rozhodčím a nařídil pokutový kop, což se vůbec nelíbí hostům, kteří mohutně protestují.

31
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    GÖKDENIZ KARADENIZ se z pokutového kopu nemýlí, Kazaň Aréna slaví první gól domácího týmu!
    Gökdeniz KARADENIZ (p) - 1 : 1

33
    Guilherme chytá do rukavic nepřesný pas domácích a rozehrává po zemi.

34
    Pavljuščenko se málem dostal do zakončení na levé straně, uvnitř vápna Rubinu, ale dobře zasáhl bránící hráč, roh.

35
    Z rohového kopu se hosté neprosazují, ale budou mít ještě autové vhazování z levé strany.

36
    Žlutou kartu dostává Roman Pavljučenko (FK Lokomotiv Moskva) za zbytečné řeči směrem k rozhodčím.

37
    Karadeniz v obranné práci, vede si dobře, míč směřuje na polovinu soupeře.

38
    Rohový kop pro Rubin, domácí rozehrají z pravé strany.

39
    Navas se dostává k hlavičce ve vápně Lokomotivu a trefuje břevno!

40
    Domácí nyní mají převahu, dokáží ještě strhnout vedení na svou stranu do poločasové přestávky?

42
    Michalik faulován na polovině Rubinu, ale sudí neposoudil tento střet jako nedovolený.

43
    Až zákrok Mogilevece u postranní čáry byl nedovolený, volný kop pro Lokomotiv z levé strany.

45
    Dvě minuty nastaví sudí Vilkov, mezitím domácí nakopávají míč na polovinu soupeře.

45+1
    Žlutou kartu dostává Vitalij Denisov (FK Lokomotiv Moskva).

45+2
    Poslední vteřiny prvního poločasu, ještě je tu volný kop pro domácí Rubin.

45+3

Po prvním poločase hrají oba týmy zatím nerozhodně 1:1, v utkání, které nabízí slušný fotbal, hlavně ve druhé části první půle, kdy se začalo hrát více útočně.

Druhý poločas začne přibližně v 17:38 hodin.

46

47
    Samedov rozehrává volný kop na polovině Rubinu, z levé strany.

48
    Rychlý protiútok domácích, Portnjagin v poslední chvíli pokazil přihrávku.

50
    Volný kop pro Rubin, domácí rozehrají z pravé strany.

51
    Lokomotiv si dobře hlídá vlastní šestnáctku, domácí mají alespoň autové vhazování z pravé strany.

52
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Roman Pavljučenko, přichází Dame N'Doye.

53
    Tarasov faulován na polovině Rubinu, volný kop pro Lokomotiv, z nějakých přibližně třiceti metrů.

54
    To vůbec nebyla špatná střela, Samedov přestřelil zeď, míč se stáčel k brance, ale nakonec prolétl necelý půl metr vedle branky.

55
    Z rohového kopu se hosté také neprosazují, mají ještě k dispozici autové vhazování.

57
    Další rohový kop pro Lokomotiv, který v posledních minutách přehrává domácí.

59
    Tarasov centruje z levé strany, ale míč končí u Ryžikova, který rozehrává.

60
    Je za námi hodina hry, po které se z hlediště ozývá pískot, domácí jsou v těchto fázích zápasu pod tlakem soupeře.

61
    Karadeniz vybojoval alespoň autové vhazování na polovině Lokomotivu.

62
    S míčem kombinují zase pouze hosté, souboj ve středu hřiště.

63
    A nakonec Mirančuk pálí zpoza šestnáctky Rubinu, ale netrefuje branku.

64
    Georgiev fauluje na vlastní polovině a daruje tak míč hostům.

65
    Žlutou kartu dostává Blagoj Georgiev (FC Rubin Kazaň) za faul na N'Doyeho.

67
    Publikum ožilo, Rubin se po delší odmlce dostal na polovinu Lokomotivu, ale míč nakonec končí v autu.

70
    Posledních dvacet minut zápasu, sledujeme opatrný fotbal, ani jedno z mužstev nechce udělat chybu.

72
    N'Doye ztrácí míč před pokutovým územím Rubinu, domácí mohou rozehrát.

73
    Lavička Lokomotivu připravuje změnu v sestavě.

74
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Sergej Tkačjov.

75
    Hosté neudrželi míč u pokutového území Rubinu a bude se o něj bojovat znovu hlavně ve středu hřiště.

77
    Samedov nepřešel na levé straně přes bránící dvojici domácích hráčů.

78
    Georgiev dostal míčem zřejmě do pravého ucha a hra je přerušena.

79
    Na trávník míří lékaři Rubinu, Georgiev si žádá ošetření.

80
    Poslední desetiminutovka, již se hraje, Mogilevec se snažil z levé strany překonat obranu Lokomotivu, nakonec vystřelil, ale dobře zasáhl jeden z obránců Lokomotivu.

81
    Hra je opět přerušena, tentokrát kvůli zranění Tarasova, který v souboji s domácím Mogilevecem ve středu hřiště utrpěl nějaký šrám.

82
    Žlutou kartu dostává Ján Ďurica (FK Lokomotiv Moskva), který prohrál souboj s Mogilevecem, jehož posléze stahuje za dres k zemi.

83
    Útočnou akci Rubinu přerušil odpískaný ofsajd.

85
    Lokomotiv na vlastní polovině, kde se musí bránit.

86
    A po faulu Tarasova tomu tak zůstane i nadále, Ozdojev si ještě s faulující hráčem Lokomotivu něco slovně vysvětluje.

87
    Každopádně je z toho volný kop pro Rubin, který rozehrál Ozdojev, míč letí vedle branky.

88
    Mogilevec byl příliš troufalý, projít před branku přes bránící "val" soupeře se mu nepodařilo.

89
    Hosté budou střídat, musí ale počkat na přerušení hry, u postranní čáry je připraven Kasajev.

90
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Marques Maicon, přichází Alan Kasajev.

90+1
    Sudí Vilkov nastaví ještě tři minuty, Kuzmin s míčem u vápna Lokomotivu.

90+1
    Střela Kuzmina byla zblokována, Karadeniz nastřelil pouze brankovou konstrukci, domácí vybojovali alespoň rohový kop.

90+2
    Tak nikoliv, nakonec je to pouze odkop od branky hostů.

90+2
    Domácím patří závěrečné vteřiny zápasu, autové vhazování Kuzmina, z pravé strany.

90+3
    Poslední vteřiny zápasu.

Počet zákroků gólmana Rubinu Ryžikova – 3.

90+3

Počet zákroků gólmana Lokomotivu Guilhermeho – 5.

Je dobojovnáno, oba týmy se rozchází smírně po remíze 1:1, první poločas patřil hostům, ten druhý pak domácím, konečný výsledek odpovídá poměru sil na hřišti.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:27:27)