Club Brugge – Anderlecht 2:2 (kon.) | Lokeren – Standard 1:1 (kon.) | Charleroi – Mechelen 2:0 (kon.)
Club Brugge KV
2:2 (0:2)
RSC Anderlecht
Neděle 31.08.2014, 14:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je za námi a Club Brugge KV a RSC Anderlecht se rozchází smírně s jedním bodem. Do druhého poločasu vstoupily týmy úplně jinak než do toho prvního. V první půli byli aktivnější a lepší hosté, teď to bylo úplně naopak. Hned ve 49. minutě se po velké mele před brankou prosadil střídající Jorgensen a tlak domácích hráču trval nadále. V 68. minutě přišlo po rohovém kopu vyrovnání, autorem byl Engels. Ani po této inkasované brance hosté nic nezmohli, naději jim mohlo dát vyloučení Castilla, ale to přišlo příliš pozdě, v 89. minutě. Zápas tedy skončil zaslouženou remízou 2-2. Ode mě je to vše, někdy zase na shledanou. (16:28:04)

90+3

90+2
    Poslední změna také u domácích, odešel Vazquez a na poslední minuty přichází Diereckx.

90
    Hlavní sudí nastavil tři minuty.

89
    Castillo ošklivě fauluje N'Sakala a dostává druhou žlutou kartu a je vyloučen.

87
    Poslední střídání na lavičce hostů, do hry se zapojuje Cyriac, ketrý hraje na místě Kabaseleho.

85
    Trefili pouze obrovskou zeď.

84
    Deschacht fauluje Storma jen několik centimetrů od pokutového území a domácí mají možnost jít do vedení.
    Zákrok Silvio Proto

83
    Domácí se stále hrnou za výhru a Proto teď musel likvidovat hned několik nebezpečných pokusů.

80
    Také domácí střídají, odchází Sobota a hru přichází podpořit Bolingoli.

79
    Klještan fauluje, vidí za to žlutou kartu a domácí budou kopat další standartku.

77
    Druhé střídání připravil trenér RSC, Hasi. Ze hřiště odvolal Mitroviče, kterého nehrazuje Suarez.

76
    Kabasele nedokázal dostat míč před bránu přes Engelse.

75
    Kabasele se dostal po dvou rychlých narážečkách hráčů RSC do slibné pozice, ale ke střele se neprotlačil a upadl.

74
    Praet se snažil opět někoho najít svým centrem, neúspěšně.

72
    Hosté jen marně hledají odpověď na dvě inkasované branky v druhé půli.
    ENGELS - 2:2

68
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Domácí rozehráli roh na krátko, balón nacentrovali do vápna napodruhé, po teči Duarteho se dostal ke kopu BJÖRN ENGELS, který kopem za sebe dokázal Prota překonat a vyrovnal na 2 – 2!