Eindhoven – Arnhem 2:0 (kon.) | Breda – Zwolle 3:1 (kon.) | Groningen – Ajax 2:0 (kon.)
Twente – Feyenoord 0:0 (kon.)
PSV Eindhoven
2:0 (0:0)
SBV Vitesse Arnhem
Neděle 31.08.2014, 12:30 • Philips Stadion (Eindhoven) • Nizozemská Eredivisie

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Těším se na vás u dalšího online přenosu. (14:26:56)

PSV bylo ve druhé půli lepším týmem a po gólu Mahera v nastaveném čase nakonec vítězí 2:0. Eindhoven je tak v úvodu sezony nadále stoprocentní.

90+4

90+4
    Depay se ocitl ve vápně v obrovské šance, ale hostující obránci ho s vypětím všech sil dokázali odstavit od míče.
    MAHER - 2:0

90+1
    PSV právě vstřelilo branku!
    Běžela už první minuta nastaveného času, když se po Depayově protiútoku dostal k odraženému míči ADAM MAHER, který dokázal trefit odkrytou hostující bránu a pojistit vedení domácího týmu.

90
    De Jong si nabíhal do vápna a dostal přihrávku od Jozefzoona, ale jeho střelu vyrazil Velthuizen na rohový kop.

89
    Maher (PSV) hledal kolmicí nabíhajícího Depaye, ale přihrávka byla zblokována.

87
    V posledních minutách je k vidění hodně faulů a přerušení hry, cože nevyhovuje hostům, kterým se krátí čas na vyrovnání.

86
    Další žlutá karta, tentokrát pro hostujícího Kashiu.

85
    Po faulu na Daudu vidí žlutou kartu domácí Hiljemark.

84
    Vejinovic (ARN) zkusil vypálit, ale míč šel minimálně metr nad domácí bránu.

83
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Narsingh, přichází Jozefzoon.

82
    Depay (PSV) vběhl s míčem až do vápna, kde vypálil na Velthuizenovu bránu.

81
    Hosté zahrávali standardní situaci, ale Wijnaldum míč odkopl do bezpečí.
    Labyadův pokus

79
    Velká šance hostů! Míč se po zmatcích ve vápně dostal k Labyadovi, který měl dobrou pozici pro střelu, ale Zoet jeho pokus vyrazil!

78
    Vitesse už hodně vysunuje obranu, což umožňuje Eindhovenu chodit do rychlých brejků.