Aston Villa – Hull City 2:1 (kon.) | Tottenham – Liverpool 0:3 (kon.) | Leicester – Arsenal 1:1 (kon.)
Leicester City
1:1 (1:1)
Arsenal FC
Neděle 31.08.2014, 17:00 • King Power Stadium • Anglická Premier League

Utkání dospělo k překvapivému výsledku. Nováček Premier League uhrál remízu s favorizovaným Arsenalem. Hosty poslal do vedení v prvním poločase Sánchez, jenže "Gunners" se radovali z vedení jen dvě minuty, když se o vyrovnání postaral Ulloa. Ve druhém poločase Leicester pozorně bránil a podnikal rychlé protiútoky. Po prvním jen těsně minul tyč Ulloa a druhou velkou šanci musel hasit brankář Szczęsny po střele Vardyho. Arsenal měl více ze hry, ale ve druhém poločase si už nevypracoval takovou šanci, která by volala po brance. (19:19:32)

90+4

90+3
    Leicester na konci zápasu kombinuje na polovině Arsenalu. Daniel Drinkwater se ve středu hřiště uvolnil a vystřelil přízemní ránu, která šla jen těsně mimo vedle levé tyče.

90+1
    Žlutou kartu vyfasoval také Szczęsny.

90+1
    Faulovaný byl Szczęsny, proti kterému se provinil Moore.

90
    Sudí Taylor bude nastavovat ve druhém poločase tři minuty.

89
    Vardy se zapomněl v ofsajdu a útočná akce Leicesteru skončila.

87
    Arsenal kombinoval na polovině Leicesteru, ale jeho přímočará akce skončila u obránce Morgana.

85
    Faulovaný byl také Ramsey, kterého poslal k zemi Hammond a uviděl žlutou kartu.

84
    Faulovaný byl Oxlade-Chamberlain, proti kterému se provinil Albrighton a rozhodčí mu ukázal žlutý kartónek.

84
    Leicester vyvezl míč a podnikl rychlý protiútok. Dva hráči Leicesteru šli na dva obránce Arsenalu. Přihrávku dostal Jamie Vardy, který střílel na protější tyč, perfektní zákrok předvedl Szczęsny a balon vyrazil.

83
    Arsenal kopal rohový kop, na centr si naběhl Mertesacker, jenže byl dobře pokrytý protihráčem a k razantní hlavičce se nedostal.

82
    Po krátkém ošetření se záložník Arsenalu vrací zpět na hřiště.

81
    Mesut Özil inkasoval velmi tvrdý zákrok a potřebuje lékařské ošetření.

79
    Jamie Vardy centroval z levé strany do pokutového území, tam však byli obránci Arsenalu a balon odvrátili.

77
    Také Arsenal vystřídal. Wenger poslal do zápasu hned dvě nové síly. Na místo Santi Cazorly a Yaya Sanoga nastoupili Alex Oxlade-Chamberlain a Lukas Podolski.

77
    Poslední střídání domácího celku. Ze hřiště odešel zraněný Leonardo Ulloa a nahradil ho Daniel Drinkwater.