Vyšehrad – Jirny 0:1 (kon.) | Admira Praha – Zápy 1:3 (kon.) | Čáslav – Meteor 0:0 (5:6 po pen.)
Louňovice – Převýšov 3:2 (kon.) | Štěchovice – Králův Dvůr 0:0 (5:4 po pen.) | Benešov – Domažlice 2:2 (2:4 po pen.)
po penal. (2:4)
FK Benešov
2:2 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 31.08.2014, 17:00 • Stadion Benešov • Česká fotbalová liga

Z dnešního zápasu je to vše. Já se s Vámi loučím a někdy s onlajnem zase na viděnou. Hezký večer. (19:26:19)

Sledovali jsme velice zajímavé utkání. Hosté byli první poločas jasně lepším týmem a po zásluze vedli 0:1. Do druhého poločasu však vstoupil Benešov aktivně a během tří minut skóre otočil. Domažlice však nesložily zbraně a po centru srovnal hlavou střídající Javorský. Utkání za stavu 2:2 tak dospělo do penalt, kde byl nakonec lepším a šťastnějším týmem celek z Domažlic, který si odváží bod navíc.

Je konec. Benešov prohrává na penalty 2:4.