Vyšehrad – Jirny 0:1 (kon.) | Admira Praha – Zápy 1:3 (kon.) | Čáslav – Meteor 0:0 (5:6 po pen.)
Louňovice – Převýšov 3:2 (kon.) | Štěchovice – Králův Dvůr 0:0 (5:4 po pen.) | Benešov – Domažlice 2:2 (2:4 po pen.)
po penal. (5:4)
TJ Štěchovice
0:0 (0:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 31.08.2014, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Česká fotbalová liga

Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, já s Vámi loučím a již ve středu při pohárovém utkání opět zde na onlajnech. SPORTU ZDAR!

Již ve středu čeká domácí pohárový zápas proti Mladé Boleslavi, pokud podají bojovný výkon, mohli by jsme sledovat velmi zajímavé utkání.

Domácí celek oslavuje svoji výhru v kabinách, také domácí fanoušci jsou jistě v euforii. Hosty může mrzet nástup do druhého poločasu ve kterém se mohli ujmout vedení.

Štěchovice dnes opět vítězí po penaltách. Ve druhém poločase jsme opět sledovali vyrovnaný průběh kde měli více ze hry domácí, kteří přečkali šance hostí a na konci nechybělo mnoho k výhře. Utkání tak tedy došlo až k penaltám a v těch ukázali svoji sílu domácí Štěchovice, které si připisují bonusový bod do tabulky.

Žlutá karta pro Štěpanovského při penaltách! (18:59:42)

Petr nedává a Štěchovice vítězí 5:4!