Gil Vicente – Marítimo 1:2 (kon.) | Penafiel – FC Ferreira 0:1 (kon.) | Nacional – Arouca 2:0 (kon.)
Porto – Moreirense 3:0 (kon.) | Benfica – Sporting 1:1 (kon.)
FC Porto
3:0 (0:0)
Moreirense FC
Neděle 31.08.2014, 19:00Portugalská Primeira Liga

Zápas je za námi a domácí FC Porto nakonec vítězí nad Moreirense FC 3:0. Druhý poločas měl klidný začátek stejně tak, jako byl klidný celý první poločas. V 70. minutě otevřel ale skóre Torres a z hosty to vypadalo už hodně špatně. Hra se začala ještě kouskovat. V 82. minutě zvýšil na 2:0 Martínez po Marafonově chybě. Domácí ještě pak neproměnili penaltu, ale chvíli na to, v 87. minutě zvýšil na 3:0 znovu Martínez. Po tomto gólu se už nic víc nestalo, a tak Porto zaslouženě vítězí 3:0 a do tabulky si připíše tři body. Ode mě je to dnes vše, někdy zase na shledanou. (20:56:16)

90+3

90+2
    Domácí měli ještě jeden nebezpečný přímý kop, ale ten využít nedokázali.

90
    Domácí už jen s přehledem dohrávají.
    Jackson MARTINÉZ - 3:0
    Neproměněná penalta Porta.

87
    Porto právě vstřelilo branku!
    Quintero rozehrál akci na Adriana, který našel JACKSONA MARTÍNEZE, jenž dnes vsítil již druhý gól a zvýšil na 3-0 pro domácí.

86
    Marafona vystihl Quinterovu ránu.
    Penaltový zákrok Marcela Oliviery.

85
    Marcelo Oliviera fauluje ve vápně, vidí za to žlutou kartu a Porto bude kopat penaltu.

84
    Poslední střídání domácích, odešel Torres, nastoupil Quintero.
    Jackson MARTINÉZ - 2:0

82
    Brahimi hledal Angela, ten si pro balón došel před vybíhajícím Marafonou a JACKSON MARTINÉZ už jen míč uklidil do prázdné brány.

81
    Brahimi měl dobrou pozici pro skórování, zamířil však příliš doleva.

79
    Hra se vrací ke klasickému scénáři, Porto drží míč, ale moc povedených útoků není k vidnu.