Bordeaux – Bastia 1:1 (kon.) | Méty – Lyon 2:1 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 5:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
5:0 (2:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 31.08.2014, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. U dalších utkání z Ligue1 se těším napočtenou. (22:56:29)

Červené karty: 0 – 0

Je tu konec. Domácí doslova přejeli svého soka. V prvním poločase byla hra víceméně vyrovnaná do té doby než udělal chybu Ruffier. Pak hosté vrhli síly do útoku a před přestávkou je potrestal první brankou v dnešním utkání Ibrahimović. Ve druhé půli Zlatan vystihl další z malých domů a zvýšil již na 3:0. Za minut na to dal Cavani čtvrtou branku. V 72.minutě dokonal "popravu" Saint-Étienne svojí třetí brankou Ibrahimović. Hosté v celém zápase měli dvě "tutovky" Obě vychytal dobře postavený Sirigu. PSG si připisuje 3 body a posouvá se na druhé místo s 8 body za vedoucí Bordeaux. Saint-Étienne klesá až na místo 8., když nasbírali pouze 7 bodů.

90+1

90+1
    Jelikož je rozhodnuto, hlavní sudí nastaví pouze jedinou minutu.

90
    Utkání se už pouze dohrává.

89
    Žlutou kartu dostává Ismaël Diomande (AS Saint-Étienne).

88
    Trenér Galtier přemýšlí, co vlastně dneska bylo špatně.

87
    Domácí kombinují, hostům se krátí čas, i když Ti už se možná vidí v kabině, návrat před jejich fanoušky nebude nejlepší.

85
    Zlatan Ibrahimović si na střídačce chladí kotník, i přes svoje "zranění" vstřelil tři branky.

84
    Tentokrát z druhé strany jej rozehrával Monnet-Paquet, jeho centr mířil přesně do branky. Sirigu byl na místě.
    Zákrok Siringa

83
    Míč doletěl ke Gradelovi, ten míč napálil na branku z hranice šestnáctky, Sirigu vyrazil, míč se několikrát odrazil až skončil dalším rohem hostů.

83
    Čtvrtý a pátý roh pro hosty.

82
    Sirigu si ve druhé půli snad nesáhl na míč. Teď tomu však bude jinak, i když Corgnetova střela mimo. Domácí brankář si tedy míč donesl k rozehrávce.

81
    Ruffier si tentokrát pro malou domů vyběhl a napálil ji daleko pryč od své branky.

80
    Domácí tým bude už jen držet míč na svých kopačkách. krátké přihrávky nutí hosty napadat, ale Ti to brzy vzdávají.

79
    Ruffier musel na zem, tentokrát zasáhl přesně proti střele Bahebecka.

78
    Lucas vybojoval míč pro Matuidiho, ten mu chtěl obloukem míč vrátit do běhu, ale trajektorii jeho běhu neodhadl přesně a míč mu poslal na paty.

David Sochor

Branky: 24. Ruffier (vla.), 41. Ibrahimović (Maxwell), 62. Ibrahimović, 63. Cavani (Maxwell), 72. Ibrahimović (Verratti)

Karty:   89. Diomande (SET)

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Marquinhos, Luiz (73. Bahebeck), Maxwell – Verratti, Motta, Pastore – Lucas, Ibrahimović (C) (73. Matuidi (C)), Cavani.
    Náhradníci: Douchez – Camara, Digne, Matuidi (C), Aurier, Chantôme, Bahebeck.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Pogba – Monnet-Paquet, Lemoine (55. Corgnet), Clément (C), Tabanou – Erdinç (55. Gradel), Cohade, van Wolfswinkel (74. Diomande).
    Náhradníci: Moulin – Brison, Corgnet, Diomande, Gradel, Hamouma, Bamba.

Rozhodčí: Clément Turpin – Frédéric Cano, Nicolas Danos