po s.n. (1:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Piráti Chomutov B
Neděle 19.10.2014, 11:30 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Regionální liga mladšího dorostu

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov B.

Rozhodující nájezd vstřelil MARTIN PIPOTA.

59:43
    Piráti Chomutov B vstřelili branku! 17 sekund před koncem utkání se hostům vyplácí powerplay a MARTIN PIPOTA vyrovnává. Asistence: Lukáš Kozelnický

56:03
    Vyloučen již potřetí Pavel Vidlička (UNL) na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:16
    Marek Veselý (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení. Domácí si zahrají ve čtyřech.

48:58
    Vyloučen hostující Lukáš Brejcha na dvě minuty za podražení.

48:04
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají poprvé v utkání do vedení! Druhý který přelstil Běhulu byl TOMÁŠ ČERMÁK. Asistence: Sebastián Dörner, Jakub Štochl

38:39
    Domácí vyrovnávají ve hře 4 na 4! Přihrávku k rohu brány hostí poslal Matěj Harkabus na MARKA VESELÉHO, kterému se jako prvnímu podařilo prostřelit Běhulu. Asistence: Matěj Harkabus

36:57
    Vyloučeni současně na dvě minuty Dan Georgiev (CH2) za nedovolené bránění a Tomáš Horyna (UNL) za nedovolené bránění.

31:21
    Vyloučen Lukáš Kozelnický (CH2) na dvě minuty za podražení.

28:32
    Za napadení vyloučen Dmytro Bartyn na dvě minuty se povívá na hru z trestné lavice.

27:41
    Vyloučen hostující Adam Hájek (CH2) na dvě minuty za nedovolené bránění.

18:27
    Domácí Pavel Vidlička opět na dvě minuty vyloučen. Tentokrát za nedovolené bránění.

16:36
    Martin Pipota (CH2) vyloučen na dvě minuty za držení hole.

16:08
    Za nedovolené bránění se na trestnou lavici posadí Jakub Herák (UNL). Hosté tak budou hrát 14 sekund 5 na 3.

14:22
    Dvě minuty si odsedí na trestné lavici Pavel Vidlička (UNL). Vyloučen byl za nedovolené bránění.

07:48
    Za napadení byl vyloučen opět hostující hráč. Tentokrát to byl Lukáš Brejcha (CH2).

02:18
    Piráti Chomutov B vstřelili branku! Hostům se podařilo vstřelit branku i přes početní nevýhodu. Přes střední pásmo projel Oliver Urbánek, puk předal ONDŘEJI BLÁHOVI a ten našel nad levým betonem Paťhy místo, aby dokázal umístit puk za jeho záda. Asistence: Oliver Urbánek

01:49
    Vyloučen hostující Radek Nerad na dvě minuty za napadení.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 39. Veselý (Harkabus), 49. Čermák (Dörner, Štochl) – 3. Bláha (Urbánek), 60. Pipota (Kozelnický), rozh. náj. Pipota

1:2   Martin Pipota (CH2)

HC Slovan Ústí nad Labem: Paťha (Lejčík) – Dörner, Veselý, Horyna, Štochl, Štěpánek, Tipán, Batryn, Chmela, Herák, Patera, Gottfried, Stuchlý, Mareš, Vidlička, Harkabus, Čermák
    Piráti Chomutov B: Běhula (Šebek) – Bláha O., Bláha M., Hájek, Novák, Georgiev, Urbánek, Hradecký, Brejcha, Nerad, Kozelnický, Pipota, Vlk, Němeček, Zrnová, Brandner, Kovář, Sommer, Kunc

Rozhodčí: Michal Barna – Miroslav Majerčin, Oldřich Štěpanovský