Omsk – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 5:4 (po pr.) | Ufa – Toljatti 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Atlant 3:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 2:1 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Viťaz – Riga 4:2 (kon.) | Minsk – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 1:3 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:2 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 4:1 (kon.) | Záhřeb – Chabarovsk 2:5 (kon.)
CSKA Moskva
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Atlant Moskevská oblast
Neděle 02.11.2014, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Vítejte při sledování dnešního utkání KHL mezi CSKA Moskva a Atlant Moskevská oblast.

CSKA Moskva
    Domácí vstupují do dnešního utkání z druhé pozice v Západní konferenci. Nejproduktivnějším hráčem CSKA je Alexander Radulov, který nasbíral prozatím 33 bodů (13+20).

Hosté vstupují do dnešního utkání z osmé pozice Západní konference. Nejproduktivnějším hráčem Atlantu je švédský útočník Engqvist, který nasbíral 16 bodů (10+6).

Který z týmů vyhraje první třetinu?

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Děnisov, Zajtsev, Bondarev, Kiselevič, Mišarin, Panin, Naumenkov- Grigorenko, Prochorkin, Radulov A. – Mursak, Hjalmarson, Arťuchin – Žarkov, Andronov, Telegin – Žafjarov, Ljubimov, Mamin. Trenér: Kvartalnov.

Atlant Moskevská oblast: Egren (Arťemjev) – Diblenko, Gilroy, Dorofejev, Němec, Korobov, Rukavišnikov – Černov, Engqivst, Šmeliov – Majorov, Taraťuchin, Kozlov – Koltsov, Potapov, Radulov I. – Lešenko, Voronin, Levitsky. Trenér: Kudašov.

Rozhodčí: Zacharovs, Odins – Morozov, Fatejev.

00:01

00:43
    První přesilovku v utkání si zahrají domácí. Dvě minuty za hákování obdržel Andrei Taraťuchin (ATL).

01:10
    První střelu utkání vyslal na branku Grigorenko (MOS), ale Engren pozorně vyráží ramenem.

01:56
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají početní výhodu a jdou rychle do vedení. DENIS DĚNISOV propálil brankáře Engrena. Asistence: Igor Grigorenko, Alexander Radulov.

02:58
    V další možnosti se objevil Sergei Andronov (MOS), ale Engren tentokrát pozorný.

05:12
    Telegin a Žarkov (MOS), teď zatápěli obraně Atlantu, kotouč pouze na vnější síti branky Atlantu.

07:45
    Hostům se zatím nedaří přechod do útočného pásma, obrana CSKA pracuje zatím velmi spolehlivě.

08:53
    Domácí vedou již o dvě branky! IVAN TĚLEGIN doráží ránu Mišarina za záda Engrena. Asistence: Georgy Mišarin.

10:36
    Atlant se stále není schopný dostat na delší čas do pásma CSKA a tak rozvíjí další útok domácí.

11:15
    Střelecký pokus Andronova (MOS) likviduje Engren.

12:10
    Dvě minuty za držení si půjde odsedět Dmitry Korobov (ATL). Další přesilovka pro domácí.

12:34
    Střelu Alexandra Radulova )MOS) z pravého kruhu vyráží Engren, následně se Atlant osvobozuje.

14:10

15:25
    Daimir Žafjarov (MOS) se snažil zasunout kotouč z poza branky, ale obrana Atlantu mu to neumožnila.

16:40
    Jedna z mála útočných akcí hostů končí bez úspěchu. Kotouč opět na holích domácích.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny. U kotouče v klidu domácí.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Je za námi první třetina dnešního střetnutí. Domácí CSKA zatím diktuje tempo utkání, což se jim podařilo potvrdit dvěma brankami. Nejprve se v přesilovce v druhé minutě prosadil Denis Děnisov a o sedm minut později dorazil kotouč za záda brankáře Engrena Ivan Telegin.

Zásahy brankářů po první třetině:
    Stanislav Galymov (MOS) – 2.
    Atte Engren (ATL) – 11.

Další třetina začne přibližně v 15:50 .

20:01

20:20
    Gilroy (ATL) z ničeho nebezpečné zkoušel brankáře Galimova, jeho betony však byli na ledě včas.

20:41
    Na druhé straně vypálil Radulov (MOS), Engren vyráží mimo tři tyče.

22:10
    Ránu Ivana Telegina (MOS) srazila obrana Atlantu mimo branku.

22:58
    Třetí vyloučení na straně Atlantu. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Andreas Engqvist (ATL).

24:53
    Atlant právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky. V oslabení ujel a propálil Galimova SERGEJ ŠMELIOV. Asistence: Arťom Černov.

24:58

25:36
    CSKA nastěhováno v útočném pásmu. Snaha o navrácení dvou brankového náskoku, ale zatím marná.

26:23
    Komerční přestávka.

27:13
    CSKA teď drží kotouč na svých holích a jejich tlak narůstá.

28:45
    Tvrdou ranou se teď prezentoval Igor Radulov (ATL), dobrý zákrok předvedl brankář Stanislav Galimov (MOS)

29:35
    Šmeliov s Černovem (ATL) teď hodně zatápěli obraně CSKA a nakonec druhý jmenovaný zakončil akci ranou, která zazvonila o tyč branky Galimova!

31:22
    Atlant zvyšuje aktivitu ve svém útočném pásmu.

32:40
    Kozlov (ATL) neprocedil kotouč za záda Galimova (MOS). Následuje reklamní pauza.

33:51
    Vyloučen Grigory Panin (MOS) dvě minuty za držení.

34:18
    Hosté teď vyslali tři rány ihned za sebou, ale Galimov (MOS) v brance pozorný. CSKA vyhazuje kotouč.

35:51
    CSKA zvládlo oslabení a hraje již v plném počtu.

37:56
    Střelu Arťuchina (MOS) likviduje pozorný Engren a drží tak stále nadějný výsledek.

39:00
    Poslední minuta druhé části.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Ve druhé třetiny se do utkání vrátili hosté, když z ničeho nic unikla v oslabení dvojice Šmeliov a Černov a prvně jmenovaný překonal Galimova a vykřesal tak naději na bodový zisk z horkého ledu CSKA.

Zásahy brankářů ve druhé třetině:
    Stanislav Galimov – 9.
    Atte Engren – 13.

Další třetina začne přibližně v 16:45 .

40:01

40:55
    Dvě minuty za hákováni pro Ondřeje Němce (ATL).

41:02
    Sedm sekund stačilo CSKA k využití přesilové hry. Do černého se trefuje NIKITA ZAJCEV. Asistence: Alexander Radulov, Denis Děnisov.

42:50
    na 2+10 vyloučen domácí Denis Děnisov(MOS) za zásah do oblasti hlavy a krku. Dvouminutový trest odpyká Alexander Radulov.

43:20
    Gilroy našel na modré Diblenka(ATL) jeho ránu kryje Galimov.

44:50

45:25
    Koltsov (ATL) střílel z otočky, ale Galimov vyráží mimo tři tyče.

46:43
    Kiselevič (MOS) a poté Zajcev byli blízko branky, ale perfektní Engren.

48:03
    Trest 5+20 obdržel Damir Žafajrov (MOS).

49:12
    Střelu Igora Radulova (ATL) vytěsnil mimo branku Galimov.

50:34
    Zblokovaná rána Potapova (ATL) končí v ochranné síti.

53:03
    CSKA zvládlo dlouhé pěti minutové oslabení a hraje opět v plném počtu.

54:41
    Mužstvo CSKA si vyžádalo oddechový čas.

55:34
    Střelu Engqivsta (ATL) vyráží Galimov nad branku.

57:59
    Dvě minuty pro Bogdana Kiseleviče (MOS) za hákování.

58:53
    CSKA se pohodlně brání a vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

59:59
    Domácí v plném počtu a už se nic nestane.

60:00

Utkání mezi CSKA a Atlantem je za námi. Dle před zápasových předpokladů ho zvládli lépe domácí, když dokázali vyhrát dnes po zásluze 3:1. Za domácí se postupně trefili Děnisov, Telegin a Zajcev. Za hosty zaznamenal jedinou branku Šmeliov.

Česká stopa v utkání
    Ondřej Němec (ATL) – 0+0.

S tímto konstatováním se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (17:23:20)

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 2. Děnisov (Grigorenko, Radulov), 9. Tělegin (Mišarin), 42. Zajcev (Radulov, Děnisov) – 25. Šmeliov (Černov)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Děnisov, Zajcev, Bondarev, Kiselevič, Mišarin, Panin, Naumenkov- Grigorenko, Prochorkin, Radulov A. – Mursak, Hjalmarson, Arťuchin – Žarkov, Andronov, Tělegin – Žafjarov, Ljubimov, Mamin. Trenér: Kvartalnov.

Rozhodčí: Zacharovs, Odins – Morozov, Fatejev