Omsk – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 5:4 (po pr.) | Ufa – Toljatti 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Atlant 3:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 2:1 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Viťaz – Riga 4:2 (kon.) | Minsk – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 1:3 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:2 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 4:1 (kon.) | Záhřeb – Chabarovsk 2:5 (kon.)
Medveščak Záhřeb
2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
Amur Chabarovsk
Neděle 02.11.2014, 17:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

57:17
    Nyní k tomu má dobrou příležitost. Za držení putuje na trestnou lavici Teemu Taimi (CHA).

55:29
    Na trestnou lavici putuje opět Brandon Segal (ZAG).

54:40
    Chabarovsku se zatím přesilová hra vůbec nedaří. Síly na ledové ploše se navíc vyrovnají. Ze sekání je potrestán Teemu Taimi (CHA).

53:18
    Domácí se sami oslabují. Dvě minuty za hrubost dostává Brandon Segal (ZAG). Jak se Záhřeb s touto stiuací popasuje?

41:41
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Za hákování dostává dvě minuty Roman Kopijenko (CHA).

38:05
    Andrew Hutchinson (ZAG) je potrestán dvěma minutami za sekání. Početní převaha pro Amur.

34:57
    Šance pro Medveščak na vstřelení branky. Na trestnou lavici míří Marcel Haščák (CHA), který v rohu svého obranného pásma podrazil soupeře.

26:56
    Potrestán je i domácí Záhřeb. Na trestnou lavici je vykázán Marcel Rodman (ZAG) za krosček.

21:20
    Hlavní rozhodčí znovu vylučuje. Na trestné lavici již sedí Dimitry Lugin (CHA), jenž byl potrestán za nedovolené bránění.

09:13
    Na trestnou lavici putuje za hákování Michel Miklík (CHA), jenž zastavil svým faulem pronikajícího soupeře.

05:51
    Chabarovsk špatně střídal a rozhodčí jej trestají za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Orlov (CHA).

01:33
    Na trestnou lavici odchází Jesse Niinimäki (CHA) za sekání. Početní převaha pro domácí Záhřeb.

Libor Kucza

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 6. Palushaj (Trotter, Segal), 50. Björkstrand (Segal) – 5. Železnov (Litovčenko, Fisenko), 29. Lugin (Loginov), 30. Orlov (Kopejenko), 31. Miklík (Špirko), 59. Fišenko

Medveščak Záhřeb: Dekanich (Tomljenovič) – Martinovič, Flood, Carle, Kinrade, Hutchinson, Katič, Popovič – Thomas, Pelletier, Anderson – Palushaj, Wright, Trotter – M. St.Pierre, Bjorkstrand, Segal – Rodman, Perkovich, Hedberg.
    Amur Chabarovsk: Murygin (Bolšakov) – Taimi, Terjajev, Loginov, Rjazancev, Pereťagin, Ježov, Kurbatov, Rybnický – Špirko, Tarasov, Miklík – Fisenko, Lugin, Haščák – Kopejenko, Orlov, Niinimäki – Litovčenko, Abramov, Železnov.

Rozhodčí: Vladimír Bukin, Andrej Rogačjov – Pjotr, Aljošin, Juris Balodis