Vsetín – Opava 7:3 (kon.) | Mountfield HK – V.Popovice 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kolín 4:2 (kon.)
PZ Kladno – Litoměřice 2:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
7:3 (1:3, 4:0, 2:0)
HK Opava
Neděle 02.11.2014, 10:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů

54:21
    Vsetín bude moci zvýšit své vedení v početní výhodě, za podražení je vyloužen jede z opavských hráčů.

42:49
    Opava do třetí třetiny nastoupila s velkou chutí a vykoledovala si další přesilovou výhodu. Za nedovolené bránění je vyloučen Valter.

39:46
    V závěru třetiny si hosté vykoledovali vsetínské vyloučení. Španko je vyloučen za krosček.

36:13
    Horák teď v souboji o puk v útočném pásmu podťal domácího beka a za podražení míří na lavici hanby.

33:24
    Slavík sundal zápasnických chvatem dorážejícího útočníka VHK a je za to odeslán na lavici hanby – dvě minuty, držení.

33:01
    Hlista vyhodil puk z vlastního pásma na střídačku a nabízí tak Vsetínu další přesilovku.

28:12
    Opava jde do oslabení, za podražení je vyloučen Hlaváček.

24:42
    Opava hrála v šesti, Vsetín si tak může zahrát přesilovku.

22:22
    Rychlý hostující výpad překazil Tomáš Červínek jen za cenu držení. Hosté tak mohou v přesilovce znovu získat ztracené vedení.

19:34
    Další oboustranné vyloučení. Opavský Hula je vyloučen za sekání a úplně stejný prohřešek si na opačné straně odsedí Zuzaník.

13:35
    Hosté jdou do čtyř. Rohovský totiž inkasuje dvouminutový trest za hrubost.

11:13
    ... a už zas ne. Stanislav je totiž vyloučen za hákování. Přesilovku si ale Opava tentokrát nezahraje. V signalizované výhodě totiž hrála v příliš mnoha hráčích na ledě, hrát se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

09:07
    Po devíti odehraných minutách tu máme už třetí dvouminutový trest pro domácího hráče. Tentokrát putuje za katr Bumbál, jeho prohřeškem jest napadení.

05:33
    Domácí přesilovka rychle končí. Zuzaník naprosto zbytečně sekl brankáře hostů přes lapačku a za sekání putuje na trestnou lavici.

05:02
    Martin Hlaváček (OPA) tvrdě atakoval domácího hráče a za zásah do oblasti hlavy a krku si posedí na 2+10 minut na lavici hanby.

01:26
    Domácí Valter vyloučen za nedovolené bránění, Opavští si tak mohou vyzkoušet hru v početní výhodě.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 19. Valter (Grygar, Vaněk), 21. Hryciow (Štědrý, Surý), 22. Grygar (Vaněk, Červínek), 24. Bumbál (Hryciow), 34. Kuchařík (Vašíček, Grygar), 44. Mikula (Stanislav, Stojar), 58. Kuchařík (Mikula, Zuzaník) – 5. Slavík (Vrabel), 12. Vrabel, 13. Hlista (Vrabel)

VHK ROBE Vsetín: Barvík (Stojar) – Španko, Surý, Hořanský, Hryciow, Bumbál, Svozílek, Vašíček, Konopka, Červínek, Mikula, Kuchařík, Zuzaník, Grygar, Štědrý, Stanislav, Valter, Vaněk.
    HK Opava: Drnda (Marek) – Hlaváček, Buflevič, Rohovský, Horák, Slavík, Hula, Hlista, Hon, Vrabel, Volf, Rybka.

Rozhodčí: Škrobák – Novák, Kurtin