Chanty-Mansijsk – Kazaň 4:3 (2:1 po s.n.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:4 (kon.) | Soči – Záhřeb 6:2 (kon.)
Dynamo Moskva – HC Slovan 7:2 (kon.) | Viťaz – Minsk 3:5 (kon.)
Dynamo Moskva
7:2 (4:0, 1:2, 2:0)
HC Slovan Bratislava
Pátek 05.12.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

39:22
    Naopak přesilovku si tentokráte zahraje Dinamo, dvě minuty za podražení si musí odsedět Brejčák.

34:45
    A je tu další hákování, Babenko zasáhl Tičara a bude to přesilovka 5 na 3 dlouhých 80 vteřin!

34:05
    Nedorost mířil těsně vedle a byl při tom hákován, dvě minuty su musí odsedět Jalasvaara a Slovan tak může snížit z přesilovky.

23:25
    Bartovič byl nakonec po rychlém bruslařském výkonu hákován a dvě minuty si odsedí střelec předchozí branky Cvetkov.

20:12
    Hned v úvodu utkání je vyloučen hostující Růžička za faul kolenem v útočném pásmu a je tu tedy další přesilovka pro Dinamo.

15:27
    Bude se znovu vylučovat, Dinamo si zahraje další přesilovku po hákování Ölveckého.

11:15
    Síly na ledě se vyrovnají. Po přihrávce Nedorosta pálí Růžička, který v jasné pozici nedal a navíc usedne za sekání na dvě minuty na trestnou lavici.

09:45
    Slovan si vzápětí zahraje první přsilovou hru, když Cvetkov zatáhl za záchranou brzdu a hákoval Bartoviče.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 7. Daugaviňš (Gorovikov), 9. Karpov (Volkov), 14. Kokarev (Mosaljov), 19. Karpov (Volkov, Novák), 22. Cvetkov (Kokarev, Višněvskij), 44. Daugaviňš (Novák), 51. Karsums (Karpov) – 32. Netík (Tičar, Jeglič), 36. Baranka (Sersen, Netík)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Novák (A), Višněvskij, Jalasvaara, Korjagin, Solovjov, Mironov, Osipov, Glazačev – Daugaviňš, Gorovikov (A), Pestuško – Karsums, Volkov, Karpov – Kokarev, Cvetkov, Mosaljov – Sojin, Babenko (C), Brjukvin
    HC Slovan Bratislava: Janus (Baroš) – Baranka, Brejčák, Štajnoch, Starosta, Luža, Sersen (A) – Vondrka, Nedorost, Růžička – Bartovič (C), Surový, Murley – Netík, Tičar, Jeglič – Ölvecký, Bližňák, Šťastný.

Rozhodčí: Gofman, Zacharov – Parfjonov, Sjusujev