Vítkovice – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Litvínov – K. Vary 4:2 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Olomouc – Slavia 4:2 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.) | Sparta – Plzeň 3:4 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 05.12.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

59:53
    A hosté to evidentně psychicky nezvládají. Mohli jsme vidět další zbytečný faul Petera Tršky, za který půjde na trestnou lavici. A domácí diváci mají jasno – z ochozů se ozývá: "Táhněte domů!"

59:13
    Milan Hruška dostává trest 2+10 minut za vražení zezadu. Mladoboleslavští jdou tedy do tří.

58:29
    A se Středočechy to vypadá bledě. Tomáš Klimenta dostává menší trest za hákování.

56:06
    A ševci na to budou mít ideální příležitost! Peter Trška je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

43:24
    A je tu další brutální faul. Tentokrát od Matěje Střítezského, který nevybíravým zákrokem ohrozil Filipa Čecha. Střítezský dostává trest do konce utkání, jelikož to byl zákrok do oblasti hlavy a krku.

38:55
    Michal Bárta je vyloučen na 2+2+10 minut za hrubost. Oldřich Horák dostal trest do konce zápasu za faul kolenem, tím pádem následuje pětiminutová přesilovka hostí.

34:20
    Patrik Urbanec je vyloučen na dvě minuty za držení. Středočeši tak budou mít další možnost zvýšit svoje vedení.

31:25
    Zdeněk Okál je vyloučen na dvě minuty za hákování.

29:36
    A teď si pro změnu zahrají přesilovku berani. Zdeněk Kubica je vyloučen za drobný "háček".

26:44
    Po delší době si zahrají přesilovku taky hosté, Oldřich Horák je totiž vyloučen za hákování.

21:52
    Ševci si zahrají další přesilovku. Richard Jarůšek podrazil Jakuba Svobodu a odpyká si tak dvě minuty za katrem.

15:20
    A máme tu další vyloučení Mladé Boleslavi. Milan Hruška dostává dvě minuty za podražení a Berani si tak 22 sekund zahrají přesilovku pěti proti třem!

13:42
    A máme tu třetí přesilovku ševců. Jiří Rys je vyloučen na dvě minuty za krosček.

09:52
    Berani si zahrají další přesilovku. Padli tři tresty: Pavel Kubiš jde pykat na dvě minuty za sekání, Luka Widmar dostal 2 minuty za hrubost + 2 minuty za nepovolenou výstroj.

04:57
    První přesilovku si zahrají i Berani. Boris Žabka je vyloučený za držení. K tomu dostává i desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

02:20
    Hosté si zahrají první přesilovku. Jiří Marušák si odpyká dvě minuty za hákování.

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 24. Svoboda (Čajánek, Žižka), 52. Okál (Leška, Urbanec), 59. Vlach (Ondráček, Urbanec) – 5. Trška (Výborný, Mikulík), 6. Klimenta (TS)

Berani Zlín: Hromada (Kašík) – Horák, Marušák, Žižka, Holík A., Urbanec, Matějíček, Stuchlík – Veselý, Čajánek, Svoboda – Čech, Vlach, Holík P. – Říčka, Leška, Okál, – Sedláček, Ondráček, Kubiš
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Stříteský, Widmar, Hruška, Žabka, Robar, Trška, Čermák – Mikulík, Musil, Klimenta – Bárta, Výborný, Lenc – Pacovský, Pabiška, Jarůšek – Rys, Vrbata, Kubica – Kotala.

Rozhodčí: Hejduk, Lacina – Blaha, Špůr