Kladno – Jihlava 4:5 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Hr. Králové – K. Vary 3:1 (kon.)
Č. Budějovice – Havířov 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Zlín – Slavia 1:2 (kon.)
Vítkovice – Sparta 1:7 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 2:3 (2:3 po s.n.) | Pardubice – Chomutov 6:2 (kon.)
Letňany – Vsetín 4:5 (0:1 po s.n.) | Písek – Poruba 2011 0:4 (kon.) | Třinec – Liberec 1:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:2 (3:0, 0:0, 3:2)
Piráti Chomutov
Sobota 03.01.2015, 15:30 • ČEZ Arena Pardubice • Extraliga staršího dorostu

59:51
    Josef Horyna (PCE) dostává devět vteřin před koncem dvě minuty za faul kolenem, ale na dnešním průběhu utkání to již s největší pravděpodobností nic nezmění.

57:04
    Matyáš Svoboda z bezprostřední blízkosti pálil na Kloučka, ale pardubický brankář chytá!

54:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutov další přesilovku přesilovku využívá za třiadvacet vteřin! Adam Polák našel na modré ALANA LYSZCZARCZYKA, a ten se přízemní střelou nemýlil! Asistence: Adam Polák.

54:32
    Máme tu další vyloučení. Dominik Cach (PCE) inkasuje dvě minuty za podražení.

50:54
    Tomáš Běhula (CHM) dostává dvě minuty za faul kolenem a Východočeši budou mít převahu jednoho muže.

50:04
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Na druhé straně Zvědělík nestačil na další šanci domácích a je to 6:1! Jakub Martinec vyslal střelu na chomutovského brankáře, kterou za jeho záda dorazil ONDŘEJ MACHALA. Asistence: Jakub Martinec.

49:24
    Alan Lyszczarczyk si vyjel do mezikruží a nebezpečně vypálil na Kloučka! Pardubický brankář s obtížemi chytá!

47:12
    JOSEF RINDOŠ nádherným příklepem od modré využívá přesilovku a snižuje na 1:5 ze svého pohledu! Asistence: Martin Hřebíček.

46:49
    Jakub Martinec (PCE) dostává dvě minuty za podražení a je tu další přesilovka pro chomutovský tým.

44:19
    Chomutov si znovu zahraje přesilovou hru. Milan Klouček vyjel proti útočícímu hráči a podrazil jej hokejkou. Trest odpykává Ondřej Machala.

43:29
    LUKÁŠ KUČERA vypálil z trestné lavice jako raketa a tvrdou ranou z kruhu pro vhazování nedal chomutovskému brankáři žádnou šanci! Asistence: Vojtěch Faltys.

41:16
    Lukáš Kučera (PCE) dostává dvě minuty za držení a Chomutov bude hrát další přesilovku.

40:56
    Domácí vstoupili do poslední třetiny nejlépe jak mohli! Po minutě trestu předložil Miroslav Rohlík kotouč ONDŘEJI MACHALOVI, a ten nádherným taháčkem vymetl pavučinky ve Zvědělíkově kleci! Asistence: Miroslav Rohlík.

39:59
    Vteřinu před koncem druhé třetiny dostává dvě minuty za podražení Adam Novák (CHM) a Pardubice tak do poslední části vstoupí přesilovou hrou.

36:58
    Samuel Rudy se v oslabení řítil úplně sám na chomutovského brankáře, kterého sice překonal, ale trefil tyčku!

36:05
    Vojtěch Faltys (PCE) dostává dvě minuty za podražení a první přesilovku si vyzkouší také Chomutov.

24:07
    Tom Polák se nádherně protáhl před Kloučka a bekhendovým blafákem pověsil kotouč pod víko! Rozhodčí ale gól neuznává, protože podle svých slov neviděl kotouč za brankovou čárou. Černá pryž si to totiž po odrazu od horní sítě namířila ven z branky.

19:23
    Východočeši nabídnutou výhodu bleskurychle využívají! Samuel Rudy s JAKUBEM MARTINCEM si v útočném pásmu vyměnili kotouč, přičemž druhý jmenovaný přesným zásahem zvyšuje již na 3:0 pro domácí. Asistence: Samuel Rudy.

18:59
    Chomutov si do třetice vyzkouší oslabení. Zdeněk Gröger dostává dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a kru. Menší trest odpykává Tomáš Běhula.

16:17
    Pardubice budou hrát další přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen Filip Palička.

12:26
    Voženílek na druhé straně jedním dotekem předal kotouč Dominiku Cachovi, ale pardubický mladík promáchl před prázdnou brankou!

11:35
    Filip Palička mohl snížit na rozdíl jedné branky, když se dostal až před Kloučka! Zkusil na něj rychlou kličku, ale pardubický brankář se nenechal rozhodit a jeho pokus kryje.

10:05
    Gól z kategorie šťastných právě vstřelil Samuel Rudy! Odrazem od mantinelu se v nulovém úhlu dostal ke kotouči a ihned bekhendem nastřelil puk na chomutovskou branku, kde si jej zády nešťastně do klece srazil Zvědělík! Bez asistence.

06:04
    Miroslav Rohlík se po šikovné přihrávce před branku dral do zakončení, ale tísněn obráncem byl neúspěšný.

04:46
    Pardubice budou hrát první přesilovku. Dvě minuty za hákování inkasuje Marcel Hlaváček.

03:58
    Po krásné akci jdou ale do vedení přece jen domácí hráči! Jakub Hoskovec našel ve druhé vlně krásně najetého ADAMA RUŽIČKU, který bez rozpaků střelou do odkryté branky otevřel skóre dnešního zápasu! Asistence: Jakub Hoskovec.

03:23
    Do vedení ale mohl jít z ničeho nic Chomutov! Jeden z jejich obránců pálil do odkryté branky a o dorážku se neúspěšně pokoušel Polák!

02:47
    Východočeši jsou při chuti! Duo Jajcay – Cach znovu pořádně zatopilo hostující obraně! Dorážku druhého jmenovaného kryje Zvědělík.

00:45
    Pavel Tomaník se ocitl sám před Zvědělíkem, a ihned v závěsu nebezpečně jeho střelu dorážel Miroslav Rohlík! Gól z této situace ovšem nepadl.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 4. Ružička (Hoskovec), 11. Rudy, 20. Martinec (Rudy), 41. Machala (Rohlík), 44. Kučera (Faltys), 51. Machala (Martinec) – 48. Rindoš (Hřebíček), 55. Lyszczarczyk (Polák)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Kučera, Boček, Šklíba, Faltys, Rudy, Mikulčák, Horyna – Tomaník, Petrus, Jajcay, Ružička, Bureš, Martinec, Hoskovec, Cach, Roubal, Krejčík, Voženílek, Rohlík, Machala.
    Piráti Chomutov: Zvědělík (Kotrla) – Lidák, Hlaváček, Dvořák, Běhula, Gröger, D. Novák, A. Novák – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Tůma, Rindoš, Hřebíček, Dejmek.

Rozhodčí: Kareš – Huryta, Urubčík