Olomouc – PZ Kladno 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Vsetín – Kladno 5:3 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 5:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 6:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 4:3 (po pr.)
Pardubice – Zlín 6:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:5 (po pr.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:8 (kon.)
Poruba 2011 – Jihlava 0:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Písek – HC Litvínov 1:7 (kon.)
HC Olomouc
8:0 (1:0, 2:0, 5:0)
PZ Kladno
Sobota 28.02.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (14:00:30)

59:29
    Ještě těsně před koncem je vyloučen Lenárt (KLP) za napadení.

59:23
    Utkání už se jen dohrává.

58:28
    Za olomouckou bránou ale došlo k menší strkanici, a tak je vyloučen Kuba (OLO) na čtyři minuty za hrubost a menší trest si odpyká i Vyšín (KLP) za sekání. Menší trest za olomouckého hráče odpyká Janečko.

57:54
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Neuběhla ani minuta a kladenský brankář lovil puk ze sítě po střele DOMINIKA MARKA poosmé. Bez asistence.

57:18
    Stejně jako ve včerejším utkání proti Rytířům, i tentokrát přidávají domácí sedmou branku a stejně jako v minulém zápase ji má na svědomí MIROSLAV KUBA, proti jehož střele neměl Moravec šanci zasáhnout. Asistence: Vítězslav Beier.

55:58
    Kohouti vyvezli puk až do útočného pásma, tam však byli pozorní hosté.

55:10
    Hosté se usadili před Pospíšilem a kombinují, domácí se ale snaží držet jejich pokusy dál od své brány.

53:54
    Současně, a to za hrubost, byli vyloučeni Heindl (KLP) a Zdeněk Zabloudil (OLO), oba na 2+2 minuty.

53:26
    Domácí se znovu cpali do branky, a to až tak, že jejich dorážky musel zastavit rozhodčí.

52:30
    Do útoku se zkoušel dostat Skopal, toho ale v kousek za modrou připravili o puk dva bránící hráči.

51:13
    Tímhle si ale hosté nepomohli. Na trestnou je za hrubost na dvě minuty odeslán Jeřábek (KLP).

50:59
    Utkání se podstatně zklidnilo. Kohouti hlídají čisté konto, Kladenští ale i nadále alespoň trochu sympaticky bojují.

50:12
    Chvíli na to se pošesté prosazují Kohouti, když skulinku v Moravcově výstroji našel PATRIK ŘÍČKA, který si připsal druhý gól a třetí bod v zápase. Asistence: Miroslav Kuba, Jan Janečko.

49:40
    Další nepřesná střela Kladna jen orazítkovala plexisklo za olomouckou bránou.

49:02
    Na ledě zůstala rukavice jednoho z hostujících hráčů, jeden z Olomouckých se o ní ale hokejkou ze střídačky natáhl a podal ji hráčům na střídačce ještě před tím, než sám skočil na led.

48:08
    Olomoučtí byli na brankovišti hodně důrazní, Moravec totiž neměl puk pod kontrolou, to se ale nelíbilo kladenským obráncům.

47:30
    Dvořák to zkusil už z vrcholu levého kruhu, jeho střela ale přeletěla olomouckou bránu.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 15. Říčka (Janečko), 25. Zabloudil M. (Metelka, Kuba), 29. Zabloudil Z. (Marek, Beutl), 41. Zabloudil M. (Jeklič M.), 46. Janečko (Říčka, Kuba), 51. Říčka (Kuba, Janečko), 58. Kuba (Beier), 58. Marek

HC Olomouc: Pospíšil (Šoustal) – Kolovratník, Rutar, Metelka, Klvaňa, Beutl – Skopal, Spurný, Jeklič M., Janečko, Zabloudil M., Zabloudil Z., Marek, Říčka, Malý, Husták, Beier, Kuba (C).
    PZ Kladno: Moravec (Karlík) – Heindl, Rampfel, Kučera J., Slatinský – Toula (C), Lenárt, Dvořák, Kučera M., Jarý, Nekvinda, Novotný, Vach, Jeřábek, Ďuračka, Vyšín.

Rozhodčí: Kubičík – Gebauer, Hanzlík