Magnitogorsk – Ufa 2:0 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Omsk – Barys 5:2 (kon.)
CSKA Moskva – Soči 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
Petrohrad – N.Novgorod 1:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 4:1 (kon.)
Jokerit Helsinky
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Sobota 28.02.2015, 16:00Play-off KHL

To je z dnešního duelu vše. Přeji příjemný zbytek večera a někdy opět na shledanou! (18:23:17)

Československá stopa

Petr Koukal (JOK) 0 + 1, čas na ledě 15:15
    -
    Lukáš Krajíček (MIN) 0 + 0, čas na ledě 22:00
    Ivan Švraný (JOK) 0 + 0, čas na ledě 19:20

Série se za stavu 1:1 stěhuje do Minsku.

Domácí dokázali soupeři oplatit včerejší porážku. Tentokrát se rozhodlo v prostřední třetině, ve které se Jokerit prosadil celkem třikrát. Minsk už nedokázal soupeřův náskok stáhnout. V závěrečné hře bez gólmana pouze sám inkasoval, když se do prázdné branky trefil Mäki.

Statistiky zápasu:
    Střely – 31:19
    Trestné minuty – 12:8

60:00

59:56
    Karlsson si stihl připsat ještě jeden zákrok. Jokerit toto utkání zvládá!
    Tomi MÄKI - 4:1

59:12
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! TOMI MÄKI ujížděl sám na prázdnou branku. Nejdříve sice trefil jen tyčku, následně si ale dojel pro dorážku a propasíroval puk přes obránce do sítě. Asistence: Petteri Wirtanen.

58:40
    Hosté to zkoušejí bez brankáře! Milčakov zůstává na střídačce.

58:38
    Vaananen vyhodil kotouč tak, aby z toho nebyl icing. Jokerit se brání dobře.

58:05
    Zbývá odehrát poslední dvě minuty. Domácí jsou usazení v útoku, dokáží srovnat stav série?

57:29
    Ze strkanice v rohu vyšel nejlépe Kapanen. Následným pasem však v brankovišti nikoho ze spoluhráčů nenašel.

56:47
    Hostům chybí souvislejší tlak. Ojedinělá Drozdova rána Karlssona moc nevylekala. Puk skončil v ochranné síti.

55:46
    Průnik Stepanova navíc neskončil nijak nebezpečnou střelou, jelikož domácí obrana zvládla puk odrazit do rohu kluziště.

54:48
    Hagman navíc v útočné třetině hodně dobře napadá rozehrávku soupeře. Minsk se nemůže dostat z vlastního pásma.

53:58
    Hraje se v klidnějším tempu, což značně nahrává domácím. Pokud se takto bude pokračovat i nadále, udrží Jokerit své vedení.

53:11
    Hra se přesune opět před brankáře Milčakova. Minsk poslal puk na zakázané uvolnění.

52:50

David Soumar

Branky a nahrávky: 23. Moses (Koukal), 27. Korpikari (Todd), 31. Huhtala, 60. Mäki (Wirtanen) – 26. Bailen (Linget)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson, Jaakola, Vaananen, Ohtamaa, Todd – Hagman, Huhtala, Kapanen – Sallinen, Aaltonen, Wirtanen – Omark, Koukal, Moses – Poysti, Hahl, Mäki
    HC Dinamo Minsk: Milčakov (Haugen)– Goroško, Krajíček, Šinkevič, Bailen, Švarný, Lisovec, Bujnickij, Kaznaděj – Szczechura, Cheechoo, Kaljužnyj – Vesce, Ellison, Linglet – Meleško, Stepanov, Kulakov – Pavlovič, Matěruchin, Drozd

Rozhodčí: Anisimov, Gofman – Aljošin, Ivanov