Olomouc – PZ Kladno 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Vsetín – Kladno 5:3 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 5:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 6:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 4:3 (po pr.)
Pardubice – Zlín 6:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:5 (po pr.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:8 (kon.)
Poruba 2011 – Jihlava 0:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Písek – HC Litvínov 1:7 (kon.)
HC Plzeň 1929
4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 28.02.2015, 13:30 • Home Monitoring Aréna • Extraliga staršího dorostu

A je dobojováno! Indiáni zvládli ve třetí třetině ubránit těsný náskok a získali proti lídrovi tabulky všechny body. (15:37:07)

60:00

59:50
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A je definitivně rozhodnuto o vítězi! JAKUB POKORNÝ plácl do puku ve vlastní třetině a ten se doslova došoural do prázdné branky Třince. Bez asistence.

59:14
    Třinečtí odvolávají brankáře a hrají v šesti!

58:18
    Zakázané uvolnění Třince.

57:30
    Michael Čechura dobře zapracoval v obraně a zblokoval střelu soupeře.

56:56
    Švaňova střela z dobré pozice prolétla jen těsně vedle plzeňské klece.

55:49
    Indiáni šli tři na jednoho obránce Třince, ale přečíslení zcela zazdili.

55:01
    Dobývání plzeňské svatyně nadále pokračuje. Domácí ale stále drží soupeře na uzdě a nepouštějí ho ke střelám.

53:59
    Indiáni jsou sice pod tlakem, ale daří se jim vyhazovat kotouče do bezpečí.

52:51
    Třinečtí s blížícím se koncem zápasu začínají domácí tým pořádně tlačit.

52:15
    Kromě jedné ošemetné situace domácí oslabení bez potíží ubránili.

50:15
    Indiáni budou hrát v oslabení.

49:02
    Třinec je sice v pásmu, ale momentálně se již přibližně půl minuty pere u mantinelu u puk.

47:51
    Třinečtí přečkali bez sebemenších problémů i druhé dvojnásobné oslabení.

47:35
    Hosté ve čtyrech.

47:17
    Kantnerovu střelu z levé strany ukryl Loubal do sví výstroje.

46:51
    Pěknou kombinaci chtěli domácí ještě vyšperkovat, čímž celou akci nakonec zazdili.

46:36
    Indiáni zatím ani tentokrát Loubala v přesilovce ještě neohrozili.

Branky a nahrávky: 32. Kodýtek (Kokoška), 35. Hajšman (Pokorný), 39. Vavřička (Kokoška), 60. Pokorný – 5. Poruba (Roman), 37. Hrehorčák (Roman, Poruba)

HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Kačena, Váchal, Sysel, Čechura, Sedláček, Pokorný – Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Kantner, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Prokop) – Hrachovský, Valíček, Haman, Radzienciak, Bartko, Janiczek – Kaukič, Švaňa, Mach, Flok, Hrehorčák, Poruba, Plitko, Bárci, Sztwiertnia, Roman

Rozhodčí: Souček – Valenta, Štofa