Magnitogorsk – Ufa 2:0 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Omsk – Barys 5:2 (kon.)
CSKA Moskva – Soči 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
Petrohrad – N.Novgorod 1:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 4:1 (kon.)
Dynamo Moskva
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Sobota 28.02.2015, 15:00 • Lužniki Palace of Sports • Play-off KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (17:49:27)

Největší čas na ledě: Višněvskij 20:59 – Kronwall 24:42

Branky a nahrávky: 49. Karsums (Višněvskij) – 17. Plotnikov (Kronwall, Averin), 52. Platt (Gorochov). Diváci: 7468. Rozhodčí: Jeřábek, Odinš – Goljak, Dědulja.

Po včerejším vítězství Dinama 3:1 se dnes z výhry radovala Jaroslavl, po úvodních zápasech v Moskvě se tak série bude stěhovat do Jaroslavle za nerozhodného stavu 1:1!

Skóre dnešního duelu otevřel v 17. minutě po parádní kombinaci Sergej Plotnikov. Dinamu se pak dlouho nedařilo srovnat, koneckonců se domácím podařilo vstřelit branku až ve 49. minutě, když se trefil Martins Karsums.

Vyrovnaný stav ale nezůstal dlouho, o pár minut později se totiž prosadil Geoff Platt, který tak stanovil konečnou podobu skóre na 2:1 pro Jaroslavl.

60:00

59:54
    Denis Kokarev střílel z pravé strany, Sanford si s jeho štiplavým pokusem poradil.

59:40
    Dinamo sice kombinuje v útočném pásmu, Sanford ale může zůstat zatím v klidu.

59:22
    Tentokrát si oddechový čas vybírá hostující kouč Dave King.

59:22
    Vyhození Plotnikova jen o kousek minulo prázdnou branku Dinama, píská se tak zakázané uvolnění.

59:06
    Zakázané uvolnění Lokomotivu, po kterém si domácí trenér Harijs Vitolinš bere oddechový čas.

58:50
    Lazušin míří ze své branky na střídačku, domácí to zkusí v šesti hráčích v poli!

58:27
    Denis Kokarev se odhodlaně pustil mezi několik protihráčů, jeho střelu ale zastavil Sanford.

58:03
    Ohlášeny poslední dvě minuty základní hrací doby, domácí hráči se zatím nemohou trvale usadit v útočném pásmu.

57:40
    Alexej Těreščenko neuspěl v útočné třetině se svou kličkou, hosté tak mohou ušetřit několik vteřin v útočném pásmu.

57:00
    Přesně 3 minuty před koncem třetí třetiny je domácím odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti, provinil se Alexej Cvetkov.

56:37
    Dinamo se opět usazuje s pukem v útočném pásmu, Curtis Sanford ale zatím může zůstat v klidu.

55:56
    Zakázané uvolnění Dinama, hra se tak stěhuje před branku Alexandera Lazušina.

55:12
    Robinsonovo nahození od modré čáry končí sraženo za Sanfordovou brankou, Dinamo si ale vytváří tlak v útočném pásmu.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 49. Karsums (Višněvskij) – 17. Plotnikov (Kronwall, Averin), 52. Platt (Gorochov)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Robinson, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Mironov, Novák – Kokarev, Těreščenko, Majorov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Volkov, Daugavinš, Brjukvin – Soin, Glazačev, Markovin – Sopin. Trenér: Harijs Vitolinš.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Pašnin, Holos, Vasiljev, Gavrikov, Jakovlev, Ljubuškin, Gorochov – Plotnikov, Averin, Loktionov – Novotný, Konkov, Galimov – Platt, Kontiola, Thornberg – Apalkov, Kapustin, Kartajev. Trenér: Dave King.

Rozhodčí: Jeřábek, Odinš – Goljak, Dědulja