Magnitogorsk – Ufa 2:0 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Omsk – Barys 5:2 (kon.)
CSKA Moskva – Soči 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
Petrohrad – N.Novgorod 1:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 4:1 (kon.)
Ak Bars Kazaň
3:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 28.02.2015, 15:00 • TatNeft Arena • Play-off KHL

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (17:50:58)

Bylo to opravdu rychlé prodloužení, které nakonec díky zásahu Möllera dopadlo lépe pro Kazaň. Ta si za svůj výkon výhru asi trošku více zasloužila, jako favoriti tohoto duelu ale domácí určitě pochopili, že postoupit přes Jekatěrinburg bude opravdu dosti složité.

Oscar MÖLLER - 3:2

61:26
    Kazaň vstřelila branku!
    Tohle byl dost nešťastný gól pro hostující mužstvo. Kosticyn při střelbě z pravého kruhu zlomil hokejku a puk se najednou odrazil od zadního mantinelu ke druhé tyčce se štěstím na OSCARA MÖLLERA, který uklidil do prázdné sítě. Asistence: Sergej Kosticyn.

60:45
    Střelu od Möllera od modré čáry Kovář dokázal vyrazit do rohu kluziště. Avtomobilist zvládá tohle oslabení zatím dobře.

60:01

Ani třetí dějství nám o vítězi nerozhodlo, proto si budeme muset počkat na rozuzlení v prodloužení. Zatím je utkání vyrovnané, i když o malinko lepší je přece jenom Kazaň. Uvidíme, jak nakonec tenhle duel dopadne.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Patnáct sekund do konce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:29
    Kazaň má prostě obrovskou smůlu v koncovce, výtečně také chytá Kovář. Jeho kolega z reprezentace Vrána ho tentokráte zase nepřekonal, ačkoli na pravém kruhu byl sám.

58:55
    Tak pozor! Gusev (JEK) zvedl hokejku vysoko do obličeje Möllerovi, který má pořádnou tržnou ránu ve tváři. Obdržel trest 2 + 2 minuty.

58:45
    Möller si sjel do středu kluziště, odtud forhendem vypálil a ihned se snažil dorážet. Jenže Kovářovi puk z lapačky nevypadl.

57:59
    Tkačjov zakončoval z pravé strany, ale zase nenašel skulinku v Kovářově výstroji. To je, ostatně jako v zápasech minulých, důležitý článek hostujícího celku.

56:50
    Nějaké tři minuty zbývají do konce. Oba celky se snaží rozhodnout tento duel, tlačí se do zakončení, ale prozatím bez úspěchu.

55:54
    Velká možnost pro Kazaň! Rylov měl na hokejce možná vítězný gól, ale z mezikruží fantastického Kováře zase nepřekonal. Jekatěrinburg je nyní pod velkým tlakem.

55:12
    Začíná se nám na ledě pořádně přiostřovat, čím více se blíží konec utkání. Souboje u mantinelu asi hodně bolí.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 8. Svitov (Lukojanov), 19. Mirnov (Rylov, Vrána), 62. Möller (Kosticyn) – 8. Viklund (Simakov, Lazarev), 23. Golyšev (Garejev, Jemelin)

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Nikulin, Kornějev, Rylov, Děnisov, Brookbank, Zacharčuk, Pajgin, Musin – Varnakov, Azevedo, Möller – Kolcov, Svitov, Lukojanov – Mirnov, Vrána, Kosticyn – Obuchov, Tkačev, Gluchov
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Žuravlev, Trjamkin, Lepistö, Viklund, Megalinskij, Antonov, Gusev, Metljuk – Klimenko, Jemelejev, Palushaj – Simakov, Rybakov, Lazarev – Něstěrov, Lewandowski, Michnov – Garejev, Jemelin, Golyšev

Rozhodčí: Bukin, Sergejev – Birin, Golovljov