New Jersey – Boston 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Calgary 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:0 (kon.)
Tampa – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Colorado 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
7:2 (3:1, 3:1, 1:0)
HC Řisuty
Sobota 28.02.2015, 17:30 • Bouchalky • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Po brilantním nástupu do zápasu, kdy Plameny získaly rozhodující náskok, a první bod zůstává na Vysočině po výsledku 7:2. Děkujeme za pozornost! (19:59:16)

Po konci zápasu ještě něco emotivně vysvětloval hlavnímu rozhodčímu hostující Vlček. Ten ho posílá do kabin.

60:00

60:00
    Plameny v plné síle.

59:33
    A tvrdé zákroky Buldoků vyšponovaly zápas k vzájemným soubojům. Vyloučen hostující Náprstek za napadení. 4 na 3

58:55
    Oddechový čas Plamenů.

58:55
    Zakázané uvolnění Plamenů.

58:45
    Hostující Krpata se dostal po kombinaci do zakončení, ovšem netrefil bránu soupeře.

58:00
    Vyloučen domácí David Vítek za podražení. 4 na 3

57:30
    Vyloučen hostující Kryštof Raclavský za úder do oblasti hlavy a krku, když se Kunstmüller přikrčil u mantinelu a bokem mu vrazil hlavu na mantinel. Hostující hráč dostává pět minut.

56:41
    Vyloučen domácí Pilný za vražení na hrazení.

55:56
    V obrovské šanci Martin Gregar, který se dostal znovu do zakončení z mezikruží, těsně nad.

55:12

55:09
    A do úniku s protihráčem na zádech se dostal k zakončení Gregar, ale netrefuje bránu.

54:40
    Řisuty se nemohly dostat v přesilovce asi půl minuty z vlastního obranného pásma.

53:12
    Na trestnou lavici míří domácí Michal Kaňka za sevření puku rukou.

52:41

51:50
    Sedláček zprava pálil do boční sítě žďárské brány.

50:56
    Plameny vyhazují přes všechny čáry.

Lukáš Maša

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 2. Štěpánek (Kaňka, Beneš), 3. Beneš (Kaňka, Štěpánek), 4. Padělek (Beneš), 24. Kaňka (Štěpánek, Beneš), 34. Padělek (Kaňka), 36. Štěpánek (Krupka), 42. Štěpánek (Kaňka) – 15. Náprstek (Kašák), 24. Záleský (Kraus, Vlček)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Peška) – Staněk (A), Beneš, Pleva (A), Vítek M., Smejkal, Kolda, Pilný, Doležal – Vítek D., Kaňka, Štěpánek, Kunstmüller, Gregar, Plachý (C), Krupka, Bureš, Padělek
    HC Řisuty: Schwamberger (36. Černý) – Babický, Sedláček, Bílek, Kašák (A), Dostál, Raclavský, Tomáš, Náprstek, Kos (A), Vlček, Záleský, Kraus (C), Krpata, Brém , Vodička, Vyšín, Šubrt

Rozhodčí: Pokorný – Měkýš, Otáhal