Poruba 2011 – Litoměřice 3:2 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Karlovy Vary B 9:2 (kon.)
Mountfield HK
9:2 (2:1, 5:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary B
Pátek 13.03.2015, 18:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Play-off ligy juniorů

Ode mě to je vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:15:03)

A máme tu konec zápasu. I třetí dějství patřilo Hradci Králové, který si ho pojistil dalšími dvěma góly. Mountfield tak vyhrál tento zápas 9:2 a ujal se vedení v sérii 1:0.

60:00

59:48
    Hosté jsou v plném počtu.

58:54
    Domácí zkouší všemi možnými střelami vsítit desátý gól, to se jim zatím nedaří.

58:08
    Vary vyhodily kotouč, Hradec si ho ale vzal nazpět a osadil se před karlovarským golmanem.

57:46
    Tomáš Pfister se usadil na trestné lavici za podražení a Hradec má možnost nadělit svému soupeři desátý gól.

57:04
    Hradec právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ NEDVÍDEK ukazuje své zkušenosti z Tipsport extraligy a má kontě již hattrick. Po odehrané buly pálil z první přímo do pravé šibenice. Asistence: Michal Procházka.

56:18
    Hosté vůbec nebruslí s Hradcem v jejich obranném pásmu a Východočeši si s nimi dělají, co se jim zachce.

55:36
    Mountfield hraje v pěti.

55:18
    Hosté si v přečíslení dva na dva nepohlídali Patrika Kratochvíla, který se po přihrávce od spoluhráče pokusil navýšit stav duelu. Marně!

54:21
    I v oslabení se Východočeši dostávají do pásma Západočechů a mají hru pod kontrolou i v početní nevýhodě.

53:58
    Aleš Krátoška se mohl vydat v oslabení sám na bránu, jeho pokus však byl zhacen nepřesnou přihrávkou spoluhráče.

53:34
    Lukáš Nedvídek trefil soupeře hokejkou do obličeje, odsedí si za to dvě minuty.

53:09
    Karlovy Vary nemají už tolik času, aby zvrátily klání ve svůj prospěch. Hra se začíná přiostřovat zejména v hitech.

52:33
    Domácí již nejsou sedm minut před koncem tak aktivní jako v předchozích třetinách, přesto mají hru i výsledek silně pod kontrolou. Šancí na gól mají mnoho, z nich ale zatím padl v této třetině zatím jediný.

52:05
    Přihrávka René Piegla byla příliš prudká a skončila za bránou hostů, zakázané uvolnění se ale nepíská.

51:45
    I další pokus Hradeckých byl přerušen. Tentokrát zakázaným uvolněním.

51:31
    Pokus o vniknutí domácích do pásma Varů skončil ofsajdem.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 6. Nedvídek (Procházka), 9. Krátoška (Matějček, Plášil), 24. Krátoška (Matějček, Plášil), 26. Kovářů (Krátoška, Nedvídek), 27. Procházka (Nedvídek), 33. Matějček (Uhlík, Krátoška), 34. Procházka (Krátoška), 44. Nedvídek (Gančarčík, Procházka), 58. Nedvídek (Procházka) – 1. Klíma, 29. Dimitrov (Priškin)

Mountfield HK: Veselý (Ašenbrenner) – Plášil, Košař, Hercig, Piegl, Suda, Skála, Matějček – Gančarčík, Kastner "C", Šeda, Miškář, Malinský, Krátoška, Bartoň, Procházka, Uhlík, Kovářů, Dudák, Kratochvíla, Nedvídek. Trenér:Aleš Krátoška.
    HC Energie Karlovy Vary B: Frček (od 36. Harakal) – Priškin, Kofka, Novák J., Pastier, Truhlář, Vávra, Klíma "C", Krejsa, Pfister, Novák M., Dimitrov, Hubáček, Sus, Juránek. Trenér:Milan Čejka.