Jihlava – Kometa Brno 0:1 (kon.) | Kladno – Hr. Králové 3:2 (po pr.) | K. Vary – Chomutov 2:3 (po pr.)
Pardubice – Slavia 9:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 5:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)
Piráti Chomutov
Pátek 13.03.2015, 16:40 • KV Arena - tréninková hala • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

Konec zápasu. (19:08:34)

65:35
    Piráti právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Hosté narozdíl od domácích dokázali využít přesilovou hru 4 proti 3 a zásluhou branky MICHALA STÍNILA ukončují dnešní duel a po dvou vítězstvích i celou čtvrtfinálovou sérii! Asistence: Daniel Bukač.

65:02
    Petr Štaif (KVA) dostává menší trest za sekání. Výhodná početní výhoda i pro Chomutov.

64:37

62:37
    Daniel Bukač (CHM) dostává dvě minuty za vysokou hůl, domácí mají k dispozici přesilovou hru 4 na 3.

60:01

Stav utkání je po 60 minutách nerozhodný a tak by mělo následovat desetiminutové prodloužení.

60:00

45:45
    Hoang opouští trestnou lavici, domácí hrají v plném počtu.

43:45
    Sotva odešel z trestné lavice hostující hráč, vystřídá ho na opačném konci boxu pro proviněné domácí plejer Tvan Thanh Hoang (KVA), menší trest za vysokou hůl.

43:40

41:40
    Třetí třetina začíná ve stejném duchu, jako se nesly dvě předchozí, a to vyloučením. Adam Studený (CHM) dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Vary.

40:01

40:00

38:40
    David Holub (KVA) – 2 minuty za sekání.

37:13

35:13
    A další trest pro hostující celek, box trestoměřičů navštíví opět Michal Stínil (CHM), menší trest za hrubost.

35:02
    Hosté jsou kompletní, Buchtela zpátky ve hře.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 11. Štaif (Přibyl, Šik), 33. Holub (Šedivý) – 7. Chlán (Studený, Svoboda), 17. Svoboda (Jaroš, Bukač), 66. Stínil (Bukač)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Fuksa) – Klejna, Ptáček, Štaif, Přibyl, Koco, Kala, Poizl – Nídl, Bečka (C), Prošek, Hoang, Šedivý, Šik, Petrov, Halberštát (A), Holub, Habr.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Jírovec (A), Bukač (C), Studený, Buchtela, Záruba, Seemann, Zeman, Jarý – Koblížek, Lauko, Stínil, Svoboda M., Chlán, Svoboda J. (A), Mežnar, Veselý, Hnídek, Jaroš, Baier.

Rozhodčí: Florián – Belko, Hanák M.