Jihlava – Kometa Brno 0:1 (kon.) | Kladno – Hr. Králové 3:2 (po pr.) | K. Vary – Chomutov 2:3 (po pr.)
Pardubice – Slavia 9:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 5:6 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 13.03.2015, 15:10 • ČEZ stadion, Kladno • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

Konec zápasu. (17:27:57)

61:34
    Kladno právě vstřelilo branku!
    ONDŘEJ BLÁHA se dostal do samostatného úniku, sjel si pěkně před Vomáčku, naznačil do bekhendu a poté forhendovým blafákem uklidil kotouč za záda hostujícího gólmana! Asistence: Jiří Kryll a Kryštof Zázvorka.

60:39
    Do Zelingrovy střely zaklekl jeden z bránících hráčů a kotouč končí neškodně v rohu kluziště.

60:06
    Hrabík na úvodním buly prodloužení uspěl a Rytíři startují do útoku.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, a bude tak muset následovat desetiminutové prodloužení.

60:00

59:54
    Kotouč se od Zázvorky odrážel ještě k Šaldovi, ale ten už nakonec nezakončil.

58:48
    Dvořák se snažil protlačit před Zelingra, ale ten jej před sebe nepustil a poslal ho k ledu.

58:08
    Bláha dlouho hledal někoho, komu by přihrál, a nakonec vystřelil na bránu, což Vomáčkovi nenadělalo problémy.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42
    Kalaj bekhendem poslal kotouč ještě na bránu, ale Vomáčka byl včas namáčklý u své tyče.

56:58
    Hrabík se pokusil projít mezi dvěma beky, ale ti jej zastavili.

56:40
    Hosté ujížděli do přečíslení dvou na jednoho, ale je jim odpískaný ofsajd.

56:32
    Hrabík svojí střelou pěkně protáhl Vomáčku, ale kotouč se nakonec mezi tři tyče nevešel.

55:58
    Hosté ujížděli do přečíslení dvou na jednoho, ale střelu nakonec Haspeklo srazil nad branku!

55:42
    Zázvorka se v brankovišti musel pořádně natáhnout, aby přikryl kotouč, ale nakonec uspěl.

55:13
    Muškova dělovka od modré čáry vlétla do chumlu těl před bránou, ale tam se také zastavila.

53:30
    Hosté z tlaku Kladna vystartovali do protiútoku, ale následně hned za modrou čarou ztratili puk.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 16. Hrabík (Zelingr), 39. Kalaj (Hrabík), 62. Bláha (Kryll, Zázvorka) – 20. Šalda (Dvořák), 35. Štohanzl (Muška, Šalda)

Rytíři Kladno: Zázvorka (Jiroušek) – Haspeklo, Matula, Veber "A", Slabý, Filip, Kryll "A", Rudovský, Zelingr – Karásek, Rejzek, Soukup, Svoboda, Kalaj "C", Nagy, O. Bláha, D. Kouba, Hrabík
    Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Š. Kouba) – Lelek, Pohl, Muška, Šalda "A", Jonáš – Martinec, Hladík, Jakubec, Růta, Pažourek, Matouš, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl "C", Hašek, Mazura, Maršík, Síla

Rozhodčí: Dundr – Řešátko, Holý