Jihlava – Kometa Brno 0:1 (kon.) | Kladno – Hr. Králové 3:2 (po pr.) | K. Vary – Chomutov 2:3 (po pr.)
Pardubice – Slavia 9:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 5:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 13.03.2015, 13:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

Kometa Brno vyhrála i druhý zápas čtvrtfinálové série, a to poměrem 1:0, když se ve čtyřiapadesáté minutě trefil Jan Süss. Brněnští tak postupují do semifinále, kde narazí na lepšího z dvojice Třinec – Žďár nad Sázavou. Jihlavě naopak po vítězství v horší nadstavbové části sk. D končí tato sezona a červenožlutí tak nezopakují svojí loňskou účast na finálovém turnaji o mistra Republiky. (15:30:16)

60:00

53:17
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa se výrazně přibližuje semifinálové účasti, neboť šest a třičtvrtě minuty před koncem otevírá skóre dnešního duelu JAN SÜSS. Jihlava nemá na srovnání stavu zápasu příliš mnoho času. Asistence: Martin Nečas, Martin Novák.

53:17
    Po delším čase je zde vyloučení a opět na straně Jihlavy. Jde již pro osmý trest v tomto zápase pro červenožluté. Jan Trávník (JIH) navíc k dvouminutovému trestu za naražení zezadu dostává ještě 10 minut navíc osobní trest.

Na vyloučení: 8-3.

42:29

40:29
    Třetí třetina začíná přesilovou hrou Komety, protože Adam Najman (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 7-3.

40:01

Ani ve druhé třetině tak branka nepadla, druhé čtvrtfinále je tak stále otevřené. Kometa potřebuje k postupu vyhrát. Jihlava naopak potřebuje vyhrát, aby si vynutila prodloužení série v neděli v moravské metropoli. Zatím k tomuto výsledku mají oba týmy stejně blízko.

40:00

34:44
    Jihlava je také v pěti hráčích na ledě.

33:19
    Kometa hraje v plném počtu a opět začíná její zkrácená přesilovka.

32:44
    A ve vylučování se pokračuje i nadále. Matěj Vála (JIH) si odsedí dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 6-3.

31:19
    Jihlava má druhou možnost plnohodnotné dvouminutové přesilovky, protože Filip Klenec (KOM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 5-3.

28:28
    Také Jihlava je v plném počtu, hostům se dnes přesilovky nedaří.

27:51
    Kometa je v pěti a bude hrát minutu a 23 vteřin přesilovku pět na čtyři.

26:28
    Jenže přesilovka domácích trvala jen 37 vteřin, protože gólman Jakub Škarek (JIH) vystřelil puk mimo hřiště a jeho spoluhráč si za něj odpyká dvě minuty za zdržování hry.

Na vyloučení: 5-2.

25:51
    Dukla dostává poprvé plnocennou přesilovku hru. Patrik Vašíček (KOM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-2.