Austria – Ried 0:1 (kon.) | Grödig – Rheindorf Altach 0:1 (kon.) | Sturm Graz – Admira 3:1 (kon.)
Wolfsberger – Salzburg 3:2 (kon.)
FK Austria Vídeň
0:1 (0:0)
SV Guntamatic Ried
Sobota 21.03.2015, 16:00 • Generali Arena (Kapacita: 14 000) • Rakouská Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (17:54:46)

Hosté dnes zcela zaslouženě vítězí a připisují si do tabulky cenné tři body. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, ale ani jednu svou šanci nedokázali proměnit. Ve druhém poločase však už nebyli tak aktivní jako v tom prvním a převážně hosté se dostávali do šancí. Dlouho nemohli vstřelit ze svých šancí branku, poté však přišla 80.minuta a Thomalla otevřel skóre dnešního zápasu. Další branky už v tomto zápase nepadli a hosté tak vítězí 0:1.

Držení míče: 58% – 42%
    Střely celkem: 14 – 20
    Střely na branku: 4 – 7

90+5

90+5
    Jeden z hostujících obránců opět leží ve vlastním vápně, ale nyní se už zvedá a pokračuje dále ve hře.

90+4
    Thomalla nyní zkusil své štěstí z hranice vápna, míč však posílá vysoko nad.

90+3
    Suttner nyní vhodil dlouhý aut až do vápna, k míči se však nedostal nikdo ve fialovém a míč míří pryč z vápna.

90+2
    Frank se nyní skvěle uvolnil na pravé straně, poté však poslal nepřesnou přihrávku do vápna a míč končí pouze na kopačkách jednoho z hostujících obránců.

90+1
    Domácí se nemohou vůbec dostat do větší šance a hosté už především jen brání.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

90
    Už nám běží poslední minuta zápasu. Uvidíme kolik hlavní rozhodčí ještě nastaví.

89
    Gebauer už je zpět na nohou a vypadá to že bude moci dále pokračovat ve hře.

88
    Centr jednoho z domácích hráčů končí pouze v rukavicích Gebauera a ten následně po souboji padá a bude muset být ošetřen.

88
    Kragl bude pokračovat dále ve hře, nyní už je zpět na trávníku.

87
    Kragl nyní leží po jednom ze soubojů na trávníku a bude muset být ošetřen.

86
    Hosté střídají. Hřiště opouští Ziegl a místo něj nastupuje Streker.

85
    Skóre rohových kopů: 9 – 10

84
    Zápas se nám pomalu, ale jistě chýlí ke konci a domácí tak už nemají příliš mnoho času na vyrovnání.