Lyon – Nice 1:2 (kon.) | Bastia – Guingamp 0:0 (kon.) | Caen – Méty 0:0 (kon.)
Évian TG – Montpellier 1:0 (kon.) | Rennes – Nantes 0:0 (kon.) | Toulouse – Bordeaux 2:1 (kon.)
Stade Rennes
0:0 (0:0)
FC Nantes
Sobota 21.03.2015, 20:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:55:56)

Utkání končí bezbrankovou remízou, čemuž se nelze divit. Oba týmy dnes sváděly urputnou bitvu hlavně sami se sebou, jediným, kdo by snad dnes mohl skórovat, byl domácí Ntep, který se několikrát dostal do šancí, ale ani z jedné neskóroval.

90+5

90+5
    Ne, tento zápas zřejmě skončí bezbrankovou remízou!

90+4
    Poslední vteřiny tohoto zápasu a ještě šance pro Rennes – rohový kop!

90+3
    Z rohového kopu se hosté neprosazují, to vše ve třetí minutě nastaveného času, sudí Bien se rozhodl nastavit čtyři minuty.

90+2
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Chaker Alhadhur, přichází Koffi Djidji.

90+1
    Rohový kop Nantes po dobrém obranném zákroku Fernandese.

90
    Riou chytá míč po nepovedené hlavičce Doucourého a bude moci rozehrát.

89
    Žlutou kartu dostává Chaker Alhadhur (FC Nantes) za ostrý skluz na Ntepa.

88
    Ntep padá v pokutovém území, ale není to faul, míč ztrácí, k němu se snažil dostat Toivonen, ale ani jemu se nepodařilo vystřelit.

87
    Nantes s míčem ve středu hřiště, po nepřesném nákopu nakonec budou hosté vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.