Atlético – Getafe 2:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Malaga 1:0 (kon.) | Levante – Celta Vigo 0:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Almería 2:1 (kon.) | Granada – Eibar 0:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (2:0)
Getafe CF
Sobota 21.03.2015, 16:00Španělská LaLiga

A je tu konec. Domácí dnes berou zaslouženě tři body zatímco hosté odjíždějí s prázdnou. Druhá půle již byla o něco vyrovnanější, ale hosté nedokázali odpovědět na ty dva góly z první půle, což je také stálo cenné body. Domácí se tak prozatím posouvají vzhůru tabulkou. (17:50:17)

90+4

90+3
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Turan, kterého nahradí Suarez.

90+2
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Torres, kterého nahradí Cani.

90+2
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90+1
    Rohový kop pro domácí!

88
    Hosté se pokouší o nějaké rychlé výpady, ale domácí obrana vše kryje.

85
    Blíží se závěr utkání a je pravděpodobně již rozhodnuto. Domácí jsou u míče a kombinují ve středu hřiště.

84
    Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází zraněný Karim Yoda, kterého nahradí Alex Felip.

84
    Z opakovaného záběru to vypadá, že si udělal něco s kotníkem. Tak to je velká smůla. Na hřišti je nějakých deset minut a už musí být střídán.

82
    Karim Yoda si přivodil pravděpodobně nějaké zranění. Doufejme, že bude v pořádku.

79
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Leon, kterého nahradí Diawara.

78
    Fernando Torres se mohl podruhé zapsat na listinu střelců. Tentokrát si naběhl na skvělý centr Turana, ale hlavičkou nedokázal míč poslat mezi tři tyče. Velká škoda pro domácí borce.

76
    Koke se ujal rozehrávky trestného kopu, ale míč trefuje pouze dobře stojící obranu soupeře.

76
    Domácí dostávájí výhodu přímého kopu z velmi dobré pozice. Podaří se jim skórovat?

74
    Gabi zatáhl Sarabiu za dres a vidí žlutou kartu.

73
    Koke poslal z rohového kopu do šestnáctky vysoký míč, ale Guaita vyboxoval míč do bezpečí.

73
    Gamez se prokličkoval až do šance, ale vše utnul razantním zákrokem Naldo, jenž míč odkopává na roh.