Austria – Ried 0:1 (kon.) | Grödig – Rheindorf Altach 0:1 (kon.) | Sturm Graz – Admira 3:1 (kon.)
Wolfsberger – Salzburg 3:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
3:2 (2:2)
FC Red Bull Salzburg
Sobota 21.03.2015, 18:30 • Lavanttal Arena • Rakouská Bundesliga

Pro dnešek je to ode mě vše, budu se s vámi těšit na shledanou u dalších napínavých onlajnů. Hezký zbytek večera! (20:30:53)

Pane jo! Tak to byl konec zápasu! Kerhe rozpoutal na stadionu euforický jásot! Z kraje zápasu domácí překvapili z rohového kopu a ujali se vedení. Ve 27. minutě se hostům ze Salzburgu podařilo srovnat a ve 41. minutě dokonce otočit skóre zápasu. Jenže Wolfsberger se o srovnání postaral gólem do šatny ve 45.minutě. V druhém poločase jsme mohli vidět vyrovnané utkání zakončené úspěšným střídáním, které se proměnilo v překvapivou branku domácího celku.

90+4

90+3
    Manuel Kerhe obdržel žlutou kartu za sundání si dresu při gólové oslavě.
    KERHE - 3:2

90+3
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Velmi šokující závěr zápasu v podání domácího celku! Po velké hrubce v defenzivě Red Bullu Salzburg se dostal k míči MANUEL KERHE, pro kterého už nebyl problém dostat míč do prázdné brány.

90+2
    Domácí hráči velmi protáhli střídání, ale Jacobo žlutému napomenutí unikl.

90+1
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Jacobo, přichází Kerhe.

89
    Ramalho se ze zoufalosti pokusil překvapit Koflera, ale ve finále mířil vysoko nad.

88
    Hráči Salzburgu se očividně nechtějí smířit s remízou, ale útočné pokusy jim nevycházejí tak jak by chtěli.

86
    Ilsnakerovo zaváhání zachránil až Gulácsi pohotovým odkopem.

84
    Hostující hráči se teď chytají za hlavy, na dvakrát nedokázali překonat Koflera z takřka stoprocentních pozic!

84
    Míč po rohovém kopu posílá zpátky do hry Gulácsi.

83
    Hráčům Red Bullu se podařilo ubránit přímý kop domácích, ale na řadě je teď pro změnu rohový kop.

83
    Žlutou kartu dostává Schwegler (FC Red Bull Salzburg).

81
    Hosté teď alespoň vybojovali rohový kop, ale ve finálním provedením selhali.

80
    Wolfsberger možnost přímého kopu nevyužil, Gulácsi stihl míč vyrazit před nabíhajícím Weberem.

79
    Wolfsberger měl možnost autového vhazování v blízkosti Gulácsiho brány, ale domácí trefili jen Keitovu hlavu.