GA Eagles – Arnhem 0:2 (kon.) | Willem II – Dordrecht 2:1 (kon.) | Heracles – Heerenveen 1:4 (kon.)
Alkmaar – Cambuur 2:1 (kon.)
Heracles Almelo
1:4 (1:1)
SC Heerenveen
Sobota 21.03.2015, 19:45 • Polman Stadion, Almelo • Nizozemská Eredivisie

Ode mě je to pro dnešek vše, doufám, že se Vám dnešní utkání líbilo a přeji příjemný zbytek večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (22:01:49)

Statistiky utkání
    Střely na branku – 8:6
    Střely celkem – 15:14
    Rohové kopy – 6:3
    Žluté karty – 0:0

Dnešní skvělé utkání mezi domácí Heraclesem Almelo a hostujícím SC Heerenveenem je u konce! Hosté zaslouženě vítězí 4:1 především po skvěle zvládnutém druhém poločase. Hosté se dostali jako první v celém utkání do vedení již ve 4. minutě, kdy se trefil Luciano Slagveer, avšak domácí Almelo srovnalo za dalších 10 minut, když se trefil Thomas Bruns. Stejným stavem, tedy 1:1, první poločas také skončil. Druhý poločas ovládli zcela hosté. V 57. minutě je poslal do vedení překrásnou ránou Sam Larrson. Domácí poté hru hodně otevřeli a inkasovali ještě dvakrát, když se ve 75. minutě trefil podruhé v dnešním utkání Luciano Slagveer a po něm také Mark Uth, který zároveň uzavřel účet dnešního utkání na konečných 1:4. Hosté si tak připisují důležité tři body v boji o pohárové příčky, zatímco domácí znovu ztrácejí a musejí stále bojovat o udržení v nejvyšší nizozemské soutěži.

90+1

90+1
    Ze hřiště odchází Namli, kterého nahrazuje na zbytek vteřin Thorsby.

90
    Bude se nastavovat jedna minuta.
    Nepřesný přímý kop domácích

90
    Rozehrávka přímého kopu asi nejvýstižněji demonstrovala rozpoložení domácího týmu. Míč končí hodně mimo a hlavně vysoko v horních patrech stadionu.

89
    Mezitím hosté střídají. Ze hřiště odchází dnes skvělý Uth, kterého nahrazuje Veerman.

88
    Domácí útočník se je těžce zvedá a bude potřebovat ošetření za postranní čárou.

87
    Domácí Weghorst byl faulován těsně před pokutovým územím a domácí tak čeká asi poslední velká šance na snížení.

86
    Hosté Almelo vůbec nešetří a stále podnikají rychlé akce po stranách.

85
    Avšak ani tento rohový kop nepřinesl úspěch a hostující brankář Nordfeldt bude odkopávat.

84
    Domácí vybojovali další rohový kop.

83
    Tohle už je příliš i na některé domácí fanoušky, kteří předčasně opouštějí ochozy.
    Mark UTH - 1:4

82
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají čtvrtou branku a domácí jsou na ručník. Larsson se tentokrát ukázal býti i skvělým nahrávačem, když po dlouhém sprintu s míčem na noze vysunul za obranu MARKA UTHA a ten z pravé strany obstřelil brankáře Castra po zemi na levou tyč a zvyšuje na rozdíl tří branek – 1:4!

80
    Ze hřiště odchází Cziommer, kterého nahrazuje na posledních zhruba deset minut Jaroslav Navrátil.