Hannover – Dortmund 2:3 (kon.) | Freiburg – Augsburg 2:0 (kon.) | Stuttgart – Frankfurt 3:1 (kon.)
Kolín nad Rýnem – W. Brémy 1:1 (kon.) | Paderborn – Hoffenheim 0:0 (kon.) | Schalke – Leverkusen 0:1 (kon.)
SC Freiburg
2:0 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 21.03.2015, 15:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:22:41)

Utkání končí nakonec zaslouženým vítězstvím domácích, kterým patřil celý druhý poločas. Hosté mohli skórovat v první půli, což se jim nepodařilo, ve druhé pětačtyřicetimiutovce ale byli horším týmem a jen potvrzují nepohodu z posledních ligových kol.

90+4

90+2
    Felix Klaus se málem dostal do šance, ale nakonec zasáhla defenziva Augsburgu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté měli k dispozici standardku, kterou ale opět nevyužili.

89
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nicolas Höfler, přichází Julian Schuster.

88
    Bürki uvedl míč do hry, domácí útočí po pravé straně.

87
    Souboj o míč ve středu hřiště, úspěšnější domácí.
    Nils PETERSEN - 2:0

84
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Český záložník ve službách Freiburgu si vše vynahradil nyní, kdy parádní přihrávkou z levé strany nachází ve vápně NILSE PETERSENA, který střelou z voleje dává druhý domácí gól.

84
    Z pohledu českého záložníka je to rozhodně škoda, jinak by byl ve velmi zajímavé pozici a mohl by zřejmě skórovat!
    Vladimír Darida padá v pokutovém území, byl to faul?

83
    Vladimír Darida padá v pokutovém území, narazil si s Petersenem, ale sudí jeho souboj s obráncem Augsburgu neposoudil jako faul.

82
    Pierre-Emile Højbjerg nepřesně centruje do vápna Freiburgu a domácí toho mohou využít k rychlému brejku.

81
    Tak to byl parádní vstup Vladimíra Daridy do zápasu, po několika sekundách se hned dostal k míči u vápna soupeře, kde z voleje pálí, ale pouze nad branku.

81
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází , přichází Vladimír Darida.

80
    Bobadilla poslal míč před branku Freiburgu z pravé strany, Bürki si došel pro míč, ale to nebyl snadný zákrok.