Estoril – Penafiel 3:3 (kon.) | Rio Ave – Benfica 2:1 (kon.) | Nacional – Porto 1:1 (kon.)
CD Nacional
1:1 (0:1)
FC Porto
Sobota 21.03.2015, 21:15 • Ilha da Madeira • Portugalská Primeira Liga

Přeji vám hezký zbytek sobotního večera. (23:13:02)

Po přestávce jsme byli svědky výrazně zlepšeného herního projevu, a to od obou aktérů. Zatímco Porto po přestávce své šance nevyužilo, Nacional skóroval a nakonec tak vybojoval zasloužený bod za remízu 1:1. S ohledem na remízový duel Benfiky stáhlo Porto ztrátu na rivala o pouhý bod a momentálně tak na Orly ztrácí tři body.

90+6

90+6
    Tak už ani to nestihne, utkání končí nerozhodně.

90+6
    V začínající šesté minutě nad rámec bude kopat Porto ještě přímý kop.

90+5
    Jedna z posledních, ne-li úplně poslední akce zápasu – rohový kop pro Porto.

90+3
    Právě domácí brankář Gottardi je napomínán za zbytečné zdržování hry.

90+2
    Snaha Porta končí nechtěným přiťuknutím míče kolenem v podání Cristiana Tella a následným odkopem Gottardiho od branky.

90+1
    Rozhodčí Manuel Oliveira sahá k vyšší hranici a nastavuje hned 5 minut – další podobnost s dříve hraným zápasem Benfiky, také tam se nastavovalo pět minut a favorit z poslední akce inkasoval gól na konečných 2:1.

89
    Za okamžik se rozeběhne poslední minuta zápasu, jaké bude nastavení?

88
    Držení míče: 37% – 63%

86
    Druhý poločas nabízí diametrálně odlišnou podívanou oproti tomu prvnímu. Stejně jako dříve hraný duel vedoucí Benfiky. I v tomto zápase však favorit po přestávce ztratil vedení a Porto, v případě, že výsledek nezvrátí, také možnost se na rivala dotáhnout.