Ural – Perm 1:0 (kon.) | Arsenal Tula – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Kazaň – Rostov 2:0 (kon.)
Torpedo Moskva – Spartak 0:1 (kon.)
FK Ural
1:0 (0:0)
FK Amkar Perm
Sobota 21.03.2015, 10:00 • Fotbalová hala FK Ural, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (11:55:54)

Dnešní utkání končí vítězstvím domácího Uralu, který doslova utrpěl výhru 1:0, když jediný gól vstřelil až střídající Acevedo v 78. minutě. Do té doby, ale i poté, se hráči obou týmů na hřišti neskutečně trápili, přihrát si na pár metrů byl dnes nadlidský úkol...

Zákroky brankáře Amkaru Geruse – 4.

Zákroky brankáře Uralu Zabolotného – 0.

90+2
    Tři minuty nastavil sudí Matjunin, šance hostů na vyrovnání tak stále žije.

90+1
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Chisamba Lungu, přichází Vjačeslav Podběrežkin.

90
    Poslední minuta utrápeného derby mezi Uralem a Amkarem, hosté se domáhají rohového kopu, sudí jsou proti.

88
    Maxim Batov vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře, ale ani tuto situaci hosté nezvládají, míč získávají vzápětí domácí.

87
    Nyní se Amkar na chvíli dostal k míči, ale to nemělo dlouhého trvání, Zabolotnyj vykopává od své branky až na polovinu soupeře.

86
    Ural nyní nepůjčuje míč soupeři, hosté pouze čekají na chybu domácího týmu.

85
    Hosté se osvobozují, míč směřuje k půlící čáře.

84
    Rohový kop Uralu, domácí rozehrají z levé strany.

83
    Ale místo útočení se musí hosté pouze bránit před vlastní šestnáctkou.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Sjarhej Balanovič, přichází Igor Kirejev.

81
    Kirejev se chystá vstoupit do hry, ale musí si počkat na přerušení hry.

80
    Posledních deset minut před námi, hosté nyní budou muset přidat, nechtějí-li z Jěkatěrinburgu odjíždět s prázdnou.

79
    Žlutou kartu dostává Gerson Acevedo (FK Ural) za svlečení dresu při oslavě gólu.
    Gerson ACEVEDO - 1:0