Domažlice – Louňovice 3:0 (kon.) | Benešov – Vyšehrad 1:2 (kon.)
3:0 (0:0)
TJ Slavia Louňovice
Sobota 13.06.2015, 15:00Česká fotbalová liga

To je od nás vše. Děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů. Děkuji Karel Milec. (16:54:41)

Rozhodčí nenastavil ani minutku a zápas ukončil. Domažlice stejně jako na podzim porazili Louňovice 3:0.

90

89
    Štěpánek vychytal "face to face" domácího útočníka!

87
    Marný pokus hostů končí opět vysoko a daleko mimo.

85
    Domácí mohli přidat další gól, ale opět došlo k překombinování situace.

84
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Beránek.

83
    Hosté neskládají zbraně a chtějí aspoň připravit Ticháčka o nulu.

82
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Micka, přichází T.Procházka.

80
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Braun, přichází Špírek.

79
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Leitl, přichází Vojtko.
    Petr HOŠEK - 3:0

78
    Domažlice právě vstřelily branku!
    PETR HOŠEK obešel gólmana Štěpánka a poslal míč do prázdné branky.

75
    U brankové čáry ještě domácí vybojovali balón a pelášili směrem ke Štěpánkovi, který dobře přečetl hru a následný přízemní centr byl jeho.
    Marek BAUER - 2:0

72
    Po kartě následoval přímý kop, který skončil na bránící zdi, ale následně se dostal míč do vápna a po sklepnutí jednoho z domácích se dostal k MARKU BAUEROVI, který zvyšuje vedení na 2:0.

71
    Za faul před vápnem si po právu odnáší Štancl žlutou kartu.

70
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Tůma, přichází Chocholoušek.

69
    Teď to domácí ve vápně překombinovali a ztrácejí míč.

67
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Roubal, přichází Hošek.

66
    A další velká šance hostů. Nyní ovšem poslal hostující útočník míč těsně vedle levé tyče.

65
    Martin Ticháček se nyní vyznamenal proti střelám z minimální vzdálenosti. Tohle byly krásné zákroky!

65
    Tempo sice lehce opadá, ale pořád oproti prvnímu poločasu sledujeme pohledný fotbal.

62
    Standardku rozehráli po křídle, ale následný centr ve vápně nikoho nenašel.

62
    Hosté budou zahrávat standardní situaci zhruba ze čtyřiceti metrů.

59
    Hosté zahrozili z brejku skvělou individuální akcí, ale následná střela jde vysoko nad.

57
    Už to mohlo být dva nula. Ale útočník domácích stál v ofsajdu.

56
    Úvodní aktivní desetiminutovka druhého poločasu přinesla domácím vedení. Sledujeme úplně jiný fotbal než v prvním poločase.
    Petr DOŠLÝ - 1:0

55
    Slávistický obránce podskočil vysoký balón, PETR DOŠLÝ udělal dlouho kličku Štěpánkovi a následně z úhlu střílí vedoucí gól. Bez asistence.

53
    Štěpánek vyboxoval pouze před sebe, kde si míč našel jeden z domácích, ale následnou bomba je zblokována.

52
    Štěpánek skvěle vyběhl proti jednomu z domácích, který sice šel z úhlu, ale rozhodně to vypadalo zajímavě. Uvidíme další rohový kop domácích.

51
    Zatím ne. Míč končí po rohovém kopu vedle.

50
    Aktivita přinesla domácím rohový kop. Přinese i první gól?

49
    Jiskra začala druhý poločas aktivně a drží Louňovice pod tlakem.

47
    Po šanci na druhé straně končí míč v zámezí. A vykopávat bude Ticháček.

46
    Jiskra začala velmi aktivně, ale úvodní útok druhého poločasu zastavuje ofsajd.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:05.

V prvním poločase jsme gól neviděli a jediná lehce fotbalovější akce přišla v závěru prvního poločasu, kdy hostujícího Štěpánka pořádně protáhl jeden z domácích.

45+1

45
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

45
    Míč ze standardní situace se odrazil na vápno, kde napřáhl jeden z domácích a velmi dobře protáhl Štěpánka.

45
    Tak tohle muselo bolet! Na druhé straně leží na zemi jeden pro změnu jeden z domácích. Tenhle faul si říkal kartu, ale rozhodčí to řeší zatím pouze domluvou.

44
    Pro míč si došel Martin Ticháček.

44
    Na zemi leží jeden z hostujících hráčů. Sice lehce s problémy, ale zvedá se. Následuje standardní situace.

42
    Střela domácích jde až na atletický okruh, který je za brankou.

40
    Domácí poslali před branku centr na teč, ale bohužel žádná teč se nekonala.

40
    Štěpánek na poprvé vyboxoval a druhý centr z pravé strany už drží pevně ve svých rukavicích.

39
    Rohový kop pro domácí Jiskru.

37
    Na druhé straně musel předvést své brankářské umění Štěpánek proti střele z vápna.

35
    Střela zhruba z pětadvaceti metrů nemohla ohrozit Ticháčka, ale spíše obyvatele, kteří bydlí za hřištěm. Hodně nepovedená střela.

33
    Hodně nepovedený centr Danhela, který poslal míč vysoko a daleko pryč.

31
    Další dobrý zákrok Ticháčka proti střele minimální vzdálenosti.

28
    Ticháčka prověřili hosté střelou zpoza vápna. Martin Ticháček je stále ovšem neprůstřelný.

27
    Po faulu na hostujícího stopera mohou domácí se uklidnit a začít v klidu útok.

26
    Hráči již jdou opět na hřiště a hra může pokračovat.

25
    Nyní následuje krátká přestávka na doplnění tekutin.

25
    Rohový kop nebyl úplně špatně rozehraný, ale hlavička jde vedle.

24
    Rohový kop i na druhé straně.

20
    Roh rozehraný na krátko nepřinesl žádnou šanci Slávii.

19
    Hosté se pokoušeli vysunout dlouhou křižnou přihrávkou, ale domácí obránce do přihrávky zasáhl a ve skluzu posílá míč na první rohový kop zápasu.

18
    Stále sledujeme hru okolo půlicí čáry.

14
    Na zemi leží domácí hráč a rozhodčí přerušuje hru.

13
    Bohužel stále sledujeme nepříliš pohledný fotbal.

12
    Šanci Domažlic ukončil ofsajd.

10
    Jeden z domácích vrátil z čáry míč před branku a gólman Louňovic situaci možná trochu podcenil a balón mu napoprvé vypadl.

8
    Pokus domácích zhruba z dvaceti metrů končí metr vedle.

6
    Zatím jsme neviděli žádnou výraznější šanci a nic na tom nezměnila ani střela hostů z dvaceti metrů, kterou Ticháček celou dobu viděl a neměl s ní problém.

5
    Domácí Ticháček si v poklidu pohlídal přízemní centr.

3
    Následuj faul domácích a rozehrávat bude brankář Louňovic.

2
    První útok mají také za sebou domácí hráči, z pravé strany přilétl do vápna centr, ale slávistický obránce dokázal odhlavičkovat do zámezí.

1
    Po úvodním výkopu se snažili zahrozit hostující, ale nakonec vše končí útočným faulem.

1

Náhradníci: Švihořík, Vojtko, Beránek, Špírek, Chocholoušek, Bláha, Hošek

TJ Slavia Louňovice: Štěpánek – Danhel (K), J. Procházka, Štancl, Medek, Starý, Rejhon, Radoš, Micka, Hell, Vondráček
    Náhradníci: Škorvánek, Kordiak, Knobloch, T. Procházka, Jeřábek.

Poslední vzájemný zápas v listopadu vyhráli Domažlice jednoznačně 3:0.

Louňovicím patří šesté místo, ovšem jejich forma není nijak oslnivá. V posledních pěti zápasech zvítězili pouze v předchozích dvou! A to proti předposlednímu celku tabulky Admiře Praha a proti Zápám.

3. celek tabulky Jiskra Domažlice má skvělou formu a v posledních pěti zápasech nenašli přemožitele! Jediná Chrudim dokázala aspoň zápas zremizovat, ale na penalty uspěla Jiskra. Nejlepší střelec domácích je Mužík s 12 góly.

Vítáme vás u 34: kola ČFL mezi Domažlicemi a Louňovicemi. Jedná se o poslední kolo ČFL a jak domácím tak ani hostům už o nic nejde takže se můžeme těšit na uvolněnou fotbalovou bitvu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.