Domažlice – Louňovice 3:0 (kon.) | Benešov – Vyšehrad 1:2 (kon.)
3:0 (0:0)
TJ Slavia Louňovice
Sobota 13.06.2015, 15:00Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Vítáme vás u 34: kola ČFL mezi Domažlicemi a Louňovicemi. Jedná se o poslední kolo ČFL a jak domácím tak ani hostům už o nic nejde takže se můžeme těšit na uvolněnou fotbalovou bitvu.

3. celek tabulky Jiskra Domažlice má skvělou formu a v posledních pěti zápasech nenašli přemožitele! Jediná Chrudim dokázala aspoň zápas zremizovat, ale na penalty uspěla Jiskra. Nejlepší střelec domácích je Mužík s 12 góly.

Louňovicím patří šesté místo, ovšem jejich forma není nijak oslnivá. V posledních pěti zápasech zvítězili pouze v předchozích dvou! A to proti předposlednímu celku tabulky Admiře Praha a proti Zápám.

Poslední vzájemný zápas v listopadu vyhráli Domažlice jednoznačně 3:0.

Náhradníci: Švihořík, Vojtko, Beránek, Špírek, Chocholoušek, Bláha, Hošek

TJ Slavia Louňovice: Štěpánek – Danhel (K), J. Procházka, Štancl, Medek, Starý, Rejhon, Radoš, Micka, Hell, Vondráček
    Náhradníci: Škorvánek, Kordiak, Knobloch, T. Procházka, Jeřábek.

1

1
    Po úvodním výkopu se snažili zahrozit hostující, ale nakonec vše končí útočným faulem.

2
    První útok mají také za sebou domácí hráči, z pravé strany přilétl do vápna centr, ale slávistický obránce dokázal odhlavičkovat do zámezí.

3
    Následuj faul domácích a rozehrávat bude brankář Louňovic.

5
    Domácí Ticháček si v poklidu pohlídal přízemní centr.

6
    Zatím jsme neviděli žádnou výraznější šanci a nic na tom nezměnila ani střela hostů z dvaceti metrů, kterou Ticháček celou dobu viděl a neměl s ní problém.

8
    Pokus domácích zhruba z dvaceti metrů končí metr vedle.

10
    Jeden z domácích vrátil z čáry míč před branku a gólman Louňovic situaci možná trochu podcenil a balón mu napoprvé vypadl.

12
    Šanci Domažlic ukončil ofsajd.

13
    Bohužel stále sledujeme nepříliš pohledný fotbal.

14
    Na zemi leží domácí hráč a rozhodčí přerušuje hru.

18
    Stále sledujeme hru okolo půlicí čáry.

19
    Hosté se pokoušeli vysunout dlouhou křižnou přihrávkou, ale domácí obránce do přihrávky zasáhl a ve skluzu posílá míč na první rohový kop zápasu.

20
    Roh rozehraný na krátko nepřinesl žádnou šanci Slávii.

24
    Rohový kop i na druhé straně.

25
    Rohový kop nebyl úplně špatně rozehraný, ale hlavička jde vedle.

25
    Nyní následuje krátká přestávka na doplnění tekutin.

26
    Hráči již jdou opět na hřiště a hra může pokračovat.

27
    Po faulu na hostujícího stopera mohou domácí se uklidnit a začít v klidu útok.

28
    Ticháčka prověřili hosté střelou zpoza vápna. Martin Ticháček je stále ovšem neprůstřelný.

31
    Další dobrý zákrok Ticháčka proti střele minimální vzdálenosti.

33
    Hodně nepovedený centr Danhela, který poslal míč vysoko a daleko pryč.

35
    Střela zhruba z pětadvaceti metrů nemohla ohrozit Ticháčka, ale spíše obyvatele, kteří bydlí za hřištěm. Hodně nepovedená střela.

37
    Na druhé straně musel předvést své brankářské umění Štěpánek proti střele z vápna.

39
    Rohový kop pro domácí Jiskru.

40
    Štěpánek na poprvé vyboxoval a druhý centr z pravé strany už drží pevně ve svých rukavicích.

40
    Domácí poslali před branku centr na teč, ale bohužel žádná teč se nekonala.

42
    Střela domácích jde až na atletický okruh, který je za brankou.

44
    Na zemi leží jeden z hostujících hráčů. Sice lehce s problémy, ale zvedá se. Následuje standardní situace.

44
    Pro míč si došel Martin Ticháček.

45
    Tak tohle muselo bolet! Na druhé straně leží na zemi jeden pro změnu jeden z domácích. Tenhle faul si říkal kartu, ale rozhodčí to řeší zatím pouze domluvou.

45
    Míč ze standardní situace se odrazil na vápno, kde napřáhl jeden z domácích a velmi dobře protáhl Štěpánka.

45
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

45+1

V prvním poločase jsme gól neviděli a jediná lehce fotbalovější akce přišla v závěru prvního poločasu, kdy hostujícího Štěpánka pořádně protáhl jeden z domácích.

Druhý poločas začne přibližně v 16:05.

46

46
    Jiskra začala velmi aktivně, ale úvodní útok druhého poločasu zastavuje ofsajd.

47
    Po šanci na druhé straně končí míč v zámezí. A vykopávat bude Ticháček.

49
    Jiskra začala druhý poločas aktivně a drží Louňovice pod tlakem.

50
    Aktivita přinesla domácím rohový kop. Přinese i první gól?

51
    Zatím ne. Míč končí po rohovém kopu vedle.

52
    Štěpánek skvěle vyběhl proti jednomu z domácích, který sice šel z úhlu, ale rozhodně to vypadalo zajímavě. Uvidíme další rohový kop domácích.

53
    Štěpánek vyboxoval pouze před sebe, kde si míč našel jeden z domácích, ale následnou bomba je zblokována.

55
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Slávistický obránce podskočil vysoký balón, PETR DOŠLÝ udělal dlouho kličku Štěpánkovi a následně z úhlu střílí vedoucí gól. Bez asistence.
    Petr DOŠLÝ - 1:0

56
    Úvodní aktivní desetiminutovka druhého poločasu přinesla domácím vedení. Sledujeme úplně jiný fotbal než v prvním poločase.

57
    Už to mohlo být dva nula. Ale útočník domácích stál v ofsajdu.

59
    Hosté zahrozili z brejku skvělou individuální akcí, ale následná střela jde vysoko nad.

62
    Hosté budou zahrávat standardní situaci zhruba ze čtyřiceti metrů.

62
    Standardku rozehráli po křídle, ale následný centr ve vápně nikoho nenašel.

65
    Tempo sice lehce opadá, ale pořád oproti prvnímu poločasu sledujeme pohledný fotbal.

65
    Martin Ticháček se nyní vyznamenal proti střelám z minimální vzdálenosti. Tohle byly krásné zákroky!

66
    A další velká šance hostů. Nyní ovšem poslal hostující útočník míč těsně vedle levé tyče.

67
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Roubal, přichází Hošek.

69
    Teď to domácí ve vápně překombinovali a ztrácejí míč.

70
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Tůma, přichází Chocholoušek.

71
    Za faul před vápnem si po právu odnáší Štancl žlutou kartu.

72
    Po kartě následoval přímý kop, který skončil na bránící zdi, ale následně se dostal míč do vápna a po sklepnutí jednoho z domácích se dostal k MARKU BAUEROVI, který zvyšuje vedení na 2:0.
    Marek BAUER - 2:0

75
    U brankové čáry ještě domácí vybojovali balón a pelášili směrem ke Štěpánkovi, který dobře přečetl hru a následný přízemní centr byl jeho.

78
    PETR HOŠEK obešel gólmana Štěpánka a poslal míč do prázdné branky.
    Petr HOŠEK - 3:0

79
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Leitl, přichází Vojtko.

80
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Braun, přichází Špírek.

82
    Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Micka, přichází T.Procházka.

83
    Hosté neskládají zbraně a chtějí aspoň připravit Ticháčka o nulu.

84
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Beránek.

85
    Domácí mohli přidat další gól, ale opět došlo k překombinování situace.

87
    Marný pokus hostů končí opět vysoko a daleko mimo.

89
    Štěpánek vychytal "face to face" domácího útočníka!

90

Rozhodčí nenastavil ani minutku a zápas ukončil. Domažlice stejně jako na podzim porazili Louňovice 3:0.

To je od nás vše. Děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů. Děkuji Karel Milec. (16:54:41)