Novokuzněck – Soči 3:4 (0:1 po s.n.) | Novosibirsk – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:1 (kon.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)

Vladimír Roth (SIB) 1+0, 3 střely, čas na ledě 21:48
    Jiří Novotný (JAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:41 (17:59:44)

Panečku, to byl zápas! Takto atraktivní utkání s tak málo brankami tedy opravdu nepamatuji! Domácí slaví a za vítězství můžou děkovat především famóznímu Alexanderu Salákovi. Hosté byli téměř po celý zápas aktivnější, ale vždy si vylámali zuby na českém gólmanovi. Kolesnik předvedl rovněž výborný výkon, ale pustil za svoje záda střelu Vladimíra Rotha ze druhé třetiny, a hosté tak odjíždějí z Novosibirsku bez bodu.
    Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy u zápasů KHL zase napočtenou.

59:57
    Jeden z hostujících obránců dostal nabito na modrou, ale pouze přestřelil!

59:50
    Domácí bojují o kotouč u mantinelu.

59:39
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

59:28
    Salák měl naprosto zakrytý výhled, ale Hersleyho dělovka od modré čáry neprošla až k bráně!

59:12
    Kolesnik je na střídačce a hosté hrají s šesti bruslaři v poli.

58:49
    Hosté se usazují v pásmu. Dá se očekávat, že zkusí odvolat Kolesnika.

58:22
    Domácí se snaží držet puk co nejdále od své brány. Zatím se jim to daří.

58:17
    Averin se zdá být v pořádku, neboť nyní přejel do ofsajdu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:44

56:28
    56:16. Gorochov si poradil se všemi protihráči až na jednoho, Alexandra Saláka!

56:16
    Salák i v posledních minutách drží Sibir! Gorochov se parádně uvolnil přes všechny bránící hráče a stál sám před brankou domácích, kde se pokusil Saláka překonat přehozením puku na forhend a zvednutím, jenže český gólman znovu odolal!

55:31
    Sibir pouze vyhodil kotouč, aby mohl vystřídat. Hosté se vracejí do útoku.

54:53
    Domácí vyrazili při hře ve čtyřech do útoku, ale skončili hned u útočné modré čáry.