Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
Chicago Blackhawks
5:4 (2:0, 1:1, 1:3 - 1:0)
Detroit Red Wings
Středa 23.09.2015, 02:38 • United Center, Chicago • Příprava NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:17:10)

Detroit Red Wings: 1

Končí přípravné utkání, v němž jsme sledovali obhájce titulu z Chicaga v souboji s i letos ambiciózním Detroitem. V řadách Blackhawks se dnes, vedle českého obránce Jana Hejdy, představila hned trojice slovenských hráčů v čele s Marianem Hossou, která se ale bodově neprosadila. Utkání mělo dvě rozdílné poloviny, v té první byli jasně lepší domácí, v té druhé se zase vzchopili hokejisté Detroitu, kteří nakonec dokázali smazat tříbrankové manko a vynutit si alespoň prodloužení.

Trevor DALEY - 5:4

61:40
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Ztráta puku v útočné třetině nyní musí hosty mrzet, domácí šli ve třech do brejku, proti jedinému obránci, kdy se puk po ose Kane – Anisimov dostal až k TREVORU DALEYMU, který z levé strany zakončoval do odkryté branky, McCollum neměl moc šancí se tak rychle přesunout. Asistence: Arťom Anisimov a Patrick Kane.

60:43
    Chicago začíná náporem, McCollum má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru.

60:01

Po šedesáti minutách končí utkání nerozhodně, hosté se dokázali náramně vrátit do zápasu, čeká nás tedy pětiminutové prodloužení.

60:00
    Šance Pulkkinena

59:37
    A aby toho nebylo málo, nyní mohl Teemu Pulkkinen rozhodnout o vítězství Rudých křídel, z levé strany však Visentina nepřekonal!

59:00
    Posledních šedesát sekund třetí třetiny.
    Luke GLENDENING - 4:4

57:55
    Detroit právě vstřelil branku!
    Stejně jako u předchozího, ani u tohoto gólu Detroitu nemá tak úplně čisté svědomí Jan Hejda, který nechal dorážet LUKE GLENDENINGA poté, co se puk po střele od modré odrazil od horní tyčky. Asistence: Andreas Athanasiou a Riley Sheaha.

57:48
    Chicagu se nedaří dostat puk ze třetiny.

57:05
    Hosté v přesilovkovém rozestavení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Baun (Garbutt, Hejda), 9. Toews (Daley, Rundblad), 27. Teravainen (Toews, Seabrook), 43. Garbutt (Seabrook), 62. Daley (Anisimov, Kane) – 35. Mantha (Miele, Paetsch), 46. Sheahan (Jensen, Paetsch), 53. Pulkkinen, 58. Glendening (Athanasiou, Sheaha)

Chicago Blackhawks: Darling (30. Visentin) – Hejda, Seabrook, Svedberg, Višňovský, Daley, Rundblad – Daňo, Hossa, Toews – Anisimov, Kane, Teravainen – Haggerty, Paille, Garbutt – Desjardins, Rasmussen, Baun
    Detroit Red Wings: Howard (30. McCollum) – Marčenko, B. Smith, Sproul, Lashoff, Jensen, Paetsch – Sheahan, Miele, Glendening – Larkin, Mantha, Pulkkinen – Anderson, Ferraro, Miller – Athanasiou, Švečnikov, Bertuzzi

Rozhodčí: Romasko, Kozari – McElman, Pancich