Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
Tampa Bay Lightning
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
Nashville Predators
Středa 23.09.2015, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • Příprava NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (04:11:27)

Využití: 0:1

Tampa Bay tedy prohospodařila dvoubrankové vedení, které Nashville smazal v samotném závěru utkání. Predátorům se následně podařilo zvítězit v prodloužení, ve kterém o výhře hostí rozhodl svou střelou Ekholm.

63:50
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predátoři využívají přesilovou hru! MATTIAS EKHOLM se konečně dočkal a trefil se svou střelou bránu a ihned je z toho rozhodující branka, jenž Nashvillu zajišťuje vítězství. Asistence: Filip Forsberg, Ryan Ellis.

63:37
    Ekholm znova pálí nepřesně.

62:54
    Nashville bude hrát přesilovou hru, protože si dvě minuty za podražení odsedí domácí kapitán Steven Stamkos (TBL).

62:26
    Killornově střela chyběla potřebná přesnost, a puk tak letí mimo bránu Nashvillu.

61:15
    Treninovu střelu z pravého kruhu Wilcox vyráží za svou bránu.

60:17
    Moses opět netrefuje bránu Tampy Bay.

60:01

Tampa sice ihned z kraje třetí části navýšila své vedení po brance Drouina, avšak Nashvillu se v závěru podařilo během dvou minut srovnat po gólech Bourqua a Arvidssona, a tak bude v Tampě Bay rozhodovat nový formát prodloužení, ve kterém se bude hrát ve třech na obou stranách.

60:00

59:13
    Hedman vypálil ráznou střelu od modré čáry, avšak Hutton je na svém místě.

58:40
    Třetí třetina se nám již pomalu blíží do konce a vše směruje k tomu, že v Tampě uvidíme nový formát prodloužení.

57:48
    Coburn chtěl rychle vrátit Tampě vedení, avšak jeho střelu od modré čáry Hutton dokázal zpacifikovat.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 23. Condra (Angelidis, DeAngelo), 42. Drouin (Killorn, Hedman) – 56. Bourque (Jones), 58. Arvidsson (Fiala), 64. Ekholm (Forsberg, Ellis)

Tampa Bay Lightning: Emery (31. Wilcox) – Hedman, DeAngelo, Koekkoek, Coburn, Blujus, Carle – Killorn, Stamkos, Drouin – Paquette, Filppula, Conda – Erne, Point, Stephens – Ikonen, Angelidis, Vermin.
    Nashville Predators: Hutton (Mazanec) – Bitetto, Jones, Bartley, Ellis, Ekholm, Nakyva – Moses, Trenin, Forsberg – Fiala, Sissons, Ardvidsson – Salomaki, Kameněv, Jarnkrök – Bourque, Bass, Aberg.

Rozhodčí: O´Rourke, Martell – Murphy, Murray

Diváci: 14324