Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
Vancouver Canucks
0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
San Jose Sharks
Středa 23.09.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Příprava NHL

S konstatováním, že dodatečné prodloužení nám branku nenabídlo a skončilo tak 0:0, se s Vámi loučím a těším se na Vás u dalších on-line přenosů. Například již u onlajnu ze zápasu Buffalo Sabres – Ottawa Senators, který se hraje v noci ze středy na čtvrtek, přesněji řečeno v jednu hodinu ranní. Přeji hezký den! (06:37:19)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V ZÁPASE

Tomáš Hertl (SJS) 1+1, 3 střely, čas na ledě 14:32

TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Martin Jones (SJS) 0 gólů, 30 zák., 100%
    2. Brent Burns (SJS) 1+1
    3. TOMÁŠ HERTL (SJS) 1+1

Momentálně se ještě v Rogers Areně odehrává dodatečné prodloužení, aby si hráči před sezónou vyzkoušeli nový formát nastavení, při kterém se hraje 3 na 3. Na výsledku zápasu to však nic nezmění.

Dnešní utkání je tedy u konce a San Jose si připisuje vítězství 0:4! Martin Jones tak hned při svém prvním startu v dresu Žraloků zaznamenal čisté konto. Ve třetí třetině se navíc obrovsky dařilo jedinému českému zástupci v utkání, Tomáši Hertlovi, který jeden gól dal a u poslední branky si připsal druhou asistenci.

59:37
    Poslední šanci Vancouveru opět zlikvidoval fantastický Martin Jones, který se stává hvězdou utkání!

58:56
    Sympatická snaha domácího celku o aspoň jednu branku se stále ne a ne shledat s úspěchem. Nutno říci, že obrana San Jose v čele s Martinem Jonesem by si dnes čisté konto zasloužila.

58:03
    Znovu hosté jen tak plácli do puku a ten zamířil za Joea Cannatu. Zápas se již pouze dohrává.

57:20
    San Jose si nedělá těžkou hlavu a v pohodě posílá kotouč přes všechny čáry. Navíc tak šikovně, že se nepíská ani zakázané uvolnění.

55:46
    Hosté mohli záhy přidat ještě pátou branku a potupit tak domácí bůrem. Na jediného obránce Kosatek se totiž řítili tři Žraloci, ale střelec dosud poslední branky, Nikolaj Goldobin, situaci nezvládl a nepřesnou žabičkou poslal puk za bránu.

55:28
    Hodně neurovnaná útočná akce domácích končí ve středním pásmu.

54:53
    I bombu od modré kryje Martin Jones, který pět minut před koncem utkání míří za čistým kontem.

54:32
    Jones likviduje další pokus domácích. Ti se však usazují v útočném pásmu.

53:55
    Kennins se příliš dlouho po odpískání zdržoval u Jonese, což se nelíbilo jednomu z hostujících obránců a ten jej důrazným odstrčením posunul do bezpečné vzdálenosti.
    52:37. Nikolaj GOLDOBIN - 0:4

52:37
    San Jose právě vstřelilo branku!
    A je to 0:4! Po vyhraném vhazování putoval kotouč od Brenta Burnse k NIKOLAJI GOLDOBINOVI, který se podíval, zamířil a tvrdou střelou od modré čáry propálil Cannatu. Tomu skvěle clonil Tomáš Hertl, který si připisuje druhou asistenci. Asistence: Brent Burns, Tomáš Hertl

52:30
    Alexandre Burrows (VAN) vůbec neustál dohrání u mantinelu, několikrát popíchl Couturea a dostává dvě trestné minuty za nesportovní chování.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 3. Martin (McCarthy), 18. Burns (Smith), 50. Hertl (Braun, Tennyson), 53. Goldobin (Burns, Hertl)

Vancouver Canucks: Miller (33. Cannata) – Weber, Hamhuis, Fedun, Hutton, Corrado, Pedan – Kenins, H.Sedin, D.Sedin – Dorsett, Vey, Prust – Virtanen, Cassels, Burrows – Grenier, McCann, Shinkaruk
    San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Stollery, Martin, Müller, Braun, Tennyrson, Burns – Marleau, McCarthy, Smith, McLaren, Donskoi, Haley, Couture, Ward, Hertl, Chartier, Goldobin, Goodrow

Rozhodčí: Brad Meier, Trevor Hanson – Trent Knorr, Don Henderson