Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
Winnipeg Jets
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Minnesota Wild
Středa 23.09.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Příprava NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný start do nového dne. Nashledanou. (04:49:24)

Zblokované střely: 11 – 16

Necelých pět minut prodloužení nabídlo mnohem více šancí než předchozích šedesát minut hry. O výhře mohli několikrát rozhodnout hráči obou týmů, brankáři je však dlouho drželi v šachu. Nakonec se však prosadil Matt Dumba, jenž rozhodl o těsné výhře Minnesoty v tomto utkání.

64:12. Matt DUMBA - 0:1

64:12
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! MATT DUMBA dostal parádní přihrávku před branku od Fontainea, zamíchal s pukem a poslal jej přesně nad rameno Hellebuycka! Asistence: Justin Fontaine, Charlie Coyle.
    64:05. Hellebuyck se blýskl parádním zákrokem!

64:05
    Parádní zákrok si na své konto připsal Hellebuyck, který lapačkou skvěle vychytal Graovaca mířícího již do odkryté branky na konci přečíslení tří proti jednomu!

63:57
    Na druhé straně předával Byfuglien puk Whllerovi, ten však kotouč před brankou minul.

63:45
    Další přečíslení bylo na světě, Scandella se jej rozhodl vyřešit sám střelou z pravého kruhu, trefil však pouze dobře vyjetého Hellebuycka!

63:07
    Domácí gólman nyní zastavil střelu Schroedera a buly po jeho pravé ruce se tak bude v krátké době opakovat.

62:47
    Domácím nyní nevyšla rozehrávka a puk letí přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Hellebuyckovou brankou.

62:22
    Wheeler předal zadovkou puk na Scheifeleho, ten o něj však vzápětí přišel.

61:37
    Neuvěřitelné, co teď domácí nedali! Perreault byl sám před zcela odkrytou brankou, jenže Backstrom vytáhl proti jeho střele fantastický zákrok lapačkou!

61:12
    Dle očekávání se hraje nahoru dolů a akce střídá akci.

60:35
    Hosté nevyužili přečíslení tří proti dvěma, následně ujížděl sám proti Backstromovi Scheifele, se zakončením ale neuspěl!