Novokuzněck – Soči 3:4 (0:1 po s.n.) | Novosibirsk – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:1 (kon.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)
Minsk – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.)
CSKA Moskva
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
SKA Petrohrad
Středa 23.09.2015, 18:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Nutno uznat, že jsme dnes viděli nadprůměrné utkání, kterému by spíše než výhra slušela remíza. Co se týče výkonu obou týmů, tak po né úplně výrazné první třetině, se v dobrém světle ukázalo domácí CSKA Moskva a můžu litovat svých neproměněných šancí. Největší šanci domácích ve třetí třetině spálil Maxim Mamin, který nedokázal v samostatném úniku dostat puk za beton, po jinak výborné bekhendové kličce. Na druhé straně jsme viděli největší šance v posledních minutách, a to když hráči SKA trefili nejprve břevno a poté tyč opuštěné brány CSKA.

Co se týče České, resp. Slovenské stopy v dnešním utkání, tak jediným Čechem, který se dnešního utkání aktivně účastnil, byl hlavní rozhodčí Pan Antonín Jeřábek.

Pro dnešek se s Vámi loučím a někdy příště u onlajnů na počtenou. (21:07:32)

59:29
    Hjalmarson nedokázal z mezikruží překonat Ježova!

59:11
    Zakázané uvolnění hostujících hráčů.

58:51
    A znovu trefili hráči Petrhoradu tyč opuštěné brány! To je neuvěřitelné.