Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Columbus Blue Jackets
Středa 23.09.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Příprava NHL

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, doufám, že se zase brzo u sledování dalšího online přenosu z utkání NHL (či z přípravného období NHL) uvidíme a přeji hezký zbytek noci, spíše již středečního rána. Loučí se Jaroslav Svoboda. (04:30:10)

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:58

1. Vladimír Tarasenko (STL) 1+2
    2. Alexander Steen (STL) 1+1
    3. Colton Parayko (STL) 0+2

Do utkání naskočil jediný český hráč, a to útočník hostujícího týmu LUKÁŠ SEDLÁK. Nebodoval sice, ale nepředvedl i při tom málu, co strávil na ledě (něco málo přes 12 minut) zajímavý výkon, připsal si dva střelecké pokusy plus jednu střelu mimo branku.

Máme za sebou další přípravné utkání na novou sezónu NHL a v St. Louis, v domovském stánku ve Scottrade Center, vítězí Blues nad Blue Jackets 5:2, když se postupně trefili Stastny, Tarasenko, Steen, Pietrangelo a Asuchak. Za hosty se prosadili Jenner a Falk, Columbus držel se St. Louis krok do poloviny zápasu, pak ale domácí třemi góly zlomili zápas ve svůj prospěch.

59:40
    Ještě Vanelli provětral McElhinneyho, skóre se ale nemění.

58:00
    A začaly ve Scottrade Center poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:50
    Zakázané uvolnění hostů.

56:37
    A na druhé straně netrefil zařízení ani Björkstrand.

56:16
    Steen nezamířil přesně, kotouč končí až na zadním hrazení za brankou Columbusu.

56:07
    Jenže daleko hosté nedošli, naopak Lindbohm provětral McElhinneyho, který si ve třetí třetině na nedostatek práce určitě stěžovat nemůže.

55:51
    Jenner vyhrál vhazování a Columbus na puku může vymýšlet útočnou akci.

55:50
    Komerční přestávka a nutno dodat, že St. Louis ve třetí třetině jasně ovládají dění na ledové ploše.

55:33
    V posledních okamžicích stále častější souboj Coltona Parayka a Curtise McElhinneyho, ale pořád se stejným výsledkem – úspěšnější hostující brankář. I tentokrát si s ránou domácího beka poradil.

54:57
    Steve Ott pálí, ale míjí branku Blue Jackets.

53:58
    Seth Ambroz, který se do sestavy vešel na poslední chvíli a původně se s ním nepočítalo do výběru Columbusu, prověřil Copleyho, ten drží tříbrankové vedení svého týmu.

53:01
    Tohle už mělo od Parayka větší přesnost, McElhinney kryje jeho tvrdou ránu!

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 11. Stastny (Tarasenko, Lindbohm), 29. Tarasenko (Steen, Parayko), 36. Steen (Tarasenko, Parayko), 45. Pietrangelo (Backes, Fabbri), 51. Asuchak (Trupp, Doty) – 15. Jenner, 27. Falk (Ramage, Pihlström)

St. Louis Blues: Elliott (od 2. třetiny Copley) – Bouwmeester, Butler, Pietrangelo, Vanelli, Lindbohm, Parayko – Ott, Fabbri, Schwartz, Steen, Stastny, Caron, Trupp, Backes, Barbašev, Asuchak, Doty, Tarasenko.
    Columbus Blue Jackets: McElhinney (Thiessen) – Connauton, Goloubef, Heatherington, Falk, Ramage, Siebenaler – Dubinsky, Bourque, Rychel, Pihlström, Karlsson, Björkstrand, Jenner, Chaput, Boll, Sedlák, Broadhurst, Ambroz.

Rozhodčí: Morton, O'Halloran – Mach, Sharrers