Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
Boston Bruins
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Washington Capitals
Středa 23.09.2015, 01:00 • TD Garden, Boston • Příprava NHL

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (04:11:56)

Střely na bránu: 32:27.

Je dobojováno! Utkání se nakonec rozhodlo až v samém závěru. Nejdříve se podařilo po spolupráci dvou Čechů Davidů – Pastrňáka a Krejčího dostat domácímu Bostonu do vedení. Washingtonu se ale hned minutu na to podařilo vyrovnat. Utkání ale opět rozhodlo duo Pastrňák – Krejčí. Druhý jmenovaný nezištně nahrál před brankou Capitals najíždějícímu Pastrňákovi,který svou druhou brankou v utkání rozhodl prodloužení už po dvanácti vteřinách.

60:12. DAVID PASTRŇÁK - 2:1

60:12
    Bruins právě vstřelili branku!
    Autorem branky je DAVID PASTRNAK, který rychle ukončuje svou druhou brankou v zápase prodloužení po parádní a nezištné přihrávce Davida Krejčího,který si tak v tomto utkání připisuje druhou asistenci. Asistence: David Krejčí a Torey Krug.

60:01
    Bukarovsky vyhrál vhazování nad Davidem Krejčím.

60:01

60:00

59:01
    Začala poslední minuta vyrovnaného duelu. Utkání spěje do prodloužení tří proti třem.