Novokuzněck – Soči 3:4 (0:1 po s.n.) | Novosibirsk – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:1 (kon.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)
Minsk – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Metallurg Novokuzněck
3:4 (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
HK Soči
Středa 23.09.2015, 14:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

To je ode mě pro dnešek všechno, díky za pozornost, přeji příjemný zbytek dne. (16:44:41)

Československá stopa v utkání:

Robert Kousal (NOV) – 0b, 3 střely, čas na ledě: 18:04

Hokejisté Soči si tedy odvážejí z Novokuzněcku dva body díky výhře v samostatných nájezdech, ale vzhledem k průběhu utkání mohou litovat, že nevyhráli již v normální hrací době. Dlouho totiž vedli a až ve třetí třetině inkasovali dva smolné góly, které poslaly zápas do prodloužení. Především inkasovaná branka z 59. minuty je může hodně mrzet.

Andre PETERSSON - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Soči.
    Autorem vítězné branky je ANDRE PETERSSON.

3. série
    0:1
    Kaprizova vychytal Barulin, a tak je jasné, že bonusový bod získávají hokejisté Soči!

2. série
    0:1
    Andre Petersson prostřelil Karejeve a po dvou sériích vedou hosté 1:0.

2. série
    0:0
    Kazakov si na Barulina nepřišel.

1. série
    0:0
    Ani Dmitrij Kazjonov na druhé straně nebyl úspěšný, vychytal jej Karejev.

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel k nájezdu Ryan Stoa, bránu ovšem netrefil.

Samostatné nájezdy začínají.

Hosté nedokázali rozhodnout v prodloužení ve výhodné přesilové hře čtyři na tři, a tak o vítězi utkání musí rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:15
    Další Peterssonova střela Karejevovi vypadla, gólman Novokuzněcku bleskurychle kotouč zalehl.

64:05
    Petersson pálil z levého kruhu mimo bránu.

63:55
    Následnou Sčitovovu střelu udržel Karejev v náruči.

63:50
    Proti Žerděvově střele se kdosi obětavě vrhl a Karejev nemusel zasahovat.

63:35
    Sčitov zakončoval přesilovkovou kombinaci mimo bránu.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 36. Stoa, 49. Stoa (Stoa), 59. Kaprizov – 19. Ljuduchin (Ščastlivij, Wärn), 38. Žerděv, 38. Sčitov (Mamašev, Anisin), rozh. náj. Petersson