Novokuzněck – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 1:2 (kon.)
Nižněkamsk – Toljatti 2:5 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 2:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 15.11.2015, 12:30 • Metallurg Ice Arena • KHL

56:10
    Domácí Rafael Batyršin sekl Galimova a hosté mají asi poslední šanci na zdramatizování závěru duelu.

47:18
    Jan Kovář to se svým důrazem přehnal a zasáhl Gorochova holí do obličeje. Český útočník si tak posedí dvě minuty na trestné lavici.

39:17
    Až teď je hra přerušena. Na trestnou lavici usedne Jiří Novotný, který nedovoleně zastavil Antipina.

31:47
    Hosté hráli v šesti! Metallurg si tedy zahraje přesilovku.

28:32
    Za podražení je vyloučen domácí Tomáš Fillipi. Přesilovka pro Jaroslavl.

25:14
    Jiří Novotný v tísni vyhodil puk do hlediště a je vyloučen za zdržování hry.

16:11
    Domácí Oskar Osala je na dvě minuty vyloučen. Lokomotiv bude hrát přesilovku.

02:41
    Hostující Kraskovskij je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 16. Wolski, 26. Wolski (Lee, Zaripov), 33. Těreščenko (Fillipi, Potěchin), 35. Osala (Zaripov, Těreščenko) – 13. Novotný (Mosaljov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Batyršin, Těreščenko, Chabarov, Bereglazov, Medvěděv – Wolski, Mozjakin (C), Kovář – Zaripov (A), Fillipi, Osala – Kaletnik, Timkin, Platonov – Železkov, Charitinskij, Potěchin.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (od 35. min. Krasotkin) – Hersley, Kronwall (C), Gavrikov, Ljubuškin, Grigorjev, Gorochov, Koledov – Enlund, Apalkov, Kontiola – Novotný, Mosaljov, Loktjonov – Konkov, Galimov, Kartajev – Kraskovskij, Malcev, Korškov – Polunin.

Rozhodčí: Gusev, Zacharov – Gorděnko, Sysujev