Pardubice – Zlín | 2:3 (kon.) | | | Plzeň – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 2:3 (po pr.) |
Chomutov – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – K. Vary | 4:3 (po pr.) |
Boston – Detroit | 3:1 (kon.) | | | Buffalo – San Jose | 1:2 (po pr.) | | | Toronto – Vancouver | 4:2 (kon.) |
Montreal – Colorado | 1:6 (kon.) | | | Tampa – Florida | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | New Jersey – Pittsburgh | 4:0 (kon.) |
Carolina – Philadelphia | 2:3 (po pr.) | | | Columbus – Arizona | 5:2 (kon.) | | | Nashville – Winnipeg | 7:0 (kon.) |
St. Louis – Chicago | 2:4 (kon.) | | | Dallas – Minnesota | 3:2 (po pr.) | | | Los Angeles – Edmonton | 4:3 (kon.) |
Novokuzněck – Novosibirsk | 3:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Jaroslavl | 4:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Kazaň | 1:2 (kon.) |
Nižněkamsk – Toljatti | 2:5 (kon.) | | | Spartak Moskva – Soči | 2:3 (kon.) |
Linz – Znojmo | 5:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Chomutov – HC Litvínov | 6:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Písek | 11:1 (kon.) | | | Vsetín – Opava | 8:1 (kon.) |
Kometa Brno – Motor ČB | 7:1 (kon.) | | | Letňany – PZ Kladno | 4:1 (kon.) |
Trenčín – Zvolen | 4:3 (po pr.) | | | Nitra – Košice | 3:2 (kon.) | | | Skalica – Poprad | 3:2 (kon.) |
Žilina – Martin | 3:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Piešťany | 6:2 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Orange 20 | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Frýdek-M. – SK Karviná | 5:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Hvězda Praha | 6:4 (kon.) | | | Poděbrady – Jablonec n/N | 2:11 (kon.) |
Tachov – Karlovy Vary B | 0:5 (kon.) | | | Warriors Brno – Val. Meziříčí | 7:1 (kon.) | | | Kadaň – Most | 1:4 (kon.) |
Ústí n/L – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Tábor – Krkonoše | 6:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Přerov | 2:4 (kon.) |
Písek – Žďár n/S | 7:1 (kon.) | | | Prostějov – Technika Brno | 0:1 (kon.) | | | Kolín – Jindř. Hradec | 11:1 (kon.) |
Č. Krumlov – Veselí nLuž. | 4:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Lomnice n/P | 7:2 (kon.) | | | HC Rokycany – Klatovy | 11:3 (kon.) |
Lev Benešov – Poděbrady | 7:8 (0:1 po s.n.) | | | David Servis – Hluboká n.V. | 7:2 (kon.) | | | Olympik – Žižkov Praha | 6:11 (kon.) |
Nový Jičín B – Uničov | 5:4 (kon.) | | | Břeclav B – Rosice | 4:0 (kon.) | | | HC Boskovice – Uh. Hradiště | 11:2 (kon.) |
Třebechovice p. O. – HC Jičín | 1:5 (kon.) | | | Nový Bydžov – N. Město n. M. | 4:2 (kon.) | | | Náchod – Jaroměř | 7:0 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Nová Paka | 4:1 (kon.) | | | Chotěboř – Polička | 3:5 (kon.) | | | Světlá nS – Choceň | 4:5 (po pr.) |
Hlinsko – Ledeč n. S. | 11:6 (kon.) | | | Moravská Třebová – Česká Třebová | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Louny – Kobra Praha B | 3:5 (kon.) |
Tábor B – HC Vimperk | 2:0 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Varnsdorf | 12:2 (kon.) |
Motor ČB B – Jihlava B | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Znojmo – EC-KAC | 2:3 (kon.) |
Kobra – PZ Kladno | 2:3 (po s.n.) | | | Hvězda Praha – Klášterec nO | 0:3 (kon.) | | | Klatovy – Ústí n/L | 4:9 (kon.) |
Vsetín – SHK Hodonín | 5:6 (kon.) | | | Most – Letňany | 2:6 (kon.) | | | Havířov – Prostějov | 3:2 (kon.) |
Karlovy Vary B – Litoměřice | 4:1 (kon.) |
konec
HC Lomnice nad Popelkou
12:2
(5:1, 6:0, 1:1)
HC Varnsdorf
56:10
|
Jiří Maryška (LNP) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
|
|
49:50
|
Lukáš Kotula (LNP) vyloučen na 2 minuty za krosček.
|
|
48:01
|
Juho Laakso (VAR) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry – sevření puku.
|
|
45:01
|
David Knap (LNP) vyloučen na 2 minuty za sekání.
|
|
44:33
|
Hosté si přesilovou hru dlouho neužili. Daniel Oplt (VAR) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
|
|
44:06
|
David Kuch (LNP) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
|
|
41:37
|
Za faul sekání Petra Bališoltese (VAR) nařízeno trestné střílení.
|
|
40:39
|
Jakub syrovátka (LNP) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
|
|
38:36
|
Petr Balisoltes (VAR) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
|
|
37:43
|
Za faul hákování Davida Knapa (LNP) nařízeno trestné střílení.
|
|
36:55
|
Tomáš Buřič (VAR) vyloučen na 2 minuty za hrubost.
|
|
1:16
|
Jiří Štefan (VAR) vyloučen na 2 minuty za podražení.
|
Branky a nahrávky:
9. Kotula (Bláha, Karásek), 12. Maryška (Rudiš), 14. Rudiš (Knap, Maryška), 17. Syrovátka L. (Karásek, Bláha), 19. Knap, 26. Rudiš (Martinec), 29. Rudiš (Martinec, Ševčík), 30. Syrovátka L. (Karásek, Bláha), 34. Drahoňovský (Syrovátka L., Junek), 37. Bláha (Karásek), 40. Syrovátka L. (Karásek), 59. Maryška (Rudiš) – 12. Damnitz (Laakso, Matějka), 58. Prokop (Matějka, Laakso)
Rozhodčí: Neťuka – Doležal, Štrébl
Diváci: 146
Neproměněná penalta:
HC Lomnice nad Popelkou:
Musílek – Kuch, Syrovátka J., Ševčík, Martinec, Vala, Sehnoutek – Syrovátka L., Junek, Drahoňovský – Maryška, Knap, Rudiš – Karásek, Kotula, Bláha
Náhradníci:
Trenér:
HC Varnsdorf: Mikulášik (34. Veronek) – Laakso, Damašek, Bališoltes, Štefan, Židlický, Doležal – Prokop, Damnitz, Matějka – Bafia, Jirsák, Zábranský – Hodač, Samofalovs, Oplt – Štefan, Buřič
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Varnsdorf: Mikulášik (34. Veronek) – Laakso, Damašek, Bališoltes, Štefan, Židlický, Doležal – Prokop, Damnitz, Matějka – Bafia, Jirsák, Zábranský – Hodač, Samofalovs, Oplt – Štefan, Buřič
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Neťuka – Doležal, Štrébl
Diváci: 146
Vladimír Mařan