Motor ČB B – Jihlava B 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
ČEZ Motor České Budějovice B
3:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Dukla Jihlava B
Neděle 15.11.2015, 17:00 • Budvar aréna • Regionální liga mladšího dorostu • 12. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice B.
    Autorem vítězné branky je BARTOŠ.

58:52
    V obrovské šanci trefuje Tejček tyč!

55:04
    Tlak Motoru graduje, přesto Dukla stále odolává!

52:07
    Vylučuje až nyní. Dvě minuty za hákování dostává Čermák (JIH).

46:26
    Dvě minuty za sekání dostává Pavel Svoboda (JIH).

42:42
    Šulista byl blízko branky, ale kotouč zvedl nad branku!

37:25
    V další velké šanci zklamal Škvarek!

33:04
    Vylučovat se bude na straně Dukly. Dvě minuty za podražení odpyká Adam Přibil (JIH).

29:16
    V obrovské možnosti nadvakrát selhal Škvarek!

25:46
    Tým Dukla Jihlava B právě vstřelil branku! Máme srovnáno! Po buly se ke střele bekhendem dostal PAVEL SVOBODA a jeho pokus propadl Dvořákovi až za brankovou čáru. Asistence: Jan Novák.

Omlouváme se za technické problémy, již by mělo být vše v pořádku.

17:57
    Tým Dukla Jihlava B právě vstřelil branku! Z ničeho nic máme sníženo! Dukla z ojedinělé příležitosti snižuje, když se prosadil PATRIK ČERMÁK. Asistence: Pavel Svoboda.

17:31
    Tým Motor ČB B právě vstřelil branku! Střela Škvarka z otočky trefila tyčku, puk zůstal ležet na brankové čáře a VOJTĚCH ŠUHAJ neměl jediný problém dorazit kotouč do odkryté klece. Asistence: Lukáš Škvarek.

14:56
    Kohout nic nepředvedl, jelikož mu Dvořák lehce vypíchl kotouč.

14:56
    Samostatné střílení pro Duklu! V oslabení ujel Kohout a vzápětí ho Libor Víta fauloval.

13:43
    Třetí trest v zápase a jak jinak než za podražení. Dvě minuty si odsedí Jan Novák (JIH).

11:11
    Nešťastný faul Hrubce. Odsedí si dvě minuty za podražení.

10:02
    Martin Tisoň vybojoval puk, řítil se sám na Chaloupka, ale nakonec nezvolil dobrou kličku.

05:19
    Tým Motor ČB B právě vstřelil branku! Hezká branka v podání Motoru! Matouš Hrubec našel přesně před brankou úplně volného LUKÁŠE ŠKVARKA, který si doslova povodil Chaloupka a poslal Motor do vedení. Asistence: Matouš Hrubec, Vojtěch Šuhaj.

03:03
    První vyloučení utkání. Dvě minuty za podražení dostává Barák (JIH).

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 6. Škvarek (Hrubec, Šuhaj), 18. Šuhaj (Škvarek), rozh. náj. Bartoš – 18. Čermák (Svoboda), 26. Svoboda (Novák)